Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Milyen gyakran mentek vásároln...

Milyen gyakran mentek vásárolni, miket szoktatok venni (általános kategóriák: zöldség, gyümölcs, tisztítószerek) és hova?

Figyelt kérdés

2022. nov. 4. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Bemegyek mikor arra vissza dolgom de, nem veszek semmit minden van a kertben és a padláson . Jó citromsavat veszek, abból lesz vízkőoldó meg a csalánszörp finomabb vele .
2022. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kinézem minden vasárnap az aktuálid akciókat (csütörtöktől) aldi, lidl, penny boltokban. Abból veszek egyfajta húst, és 3-3 fajta zöodseget és gyümölcsöt.

Elég sokmindemt fagyazstok, szóval nem feltétlen aht eszem amit aznap vettem

2022. nov. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

15 km-es körzetemben csak Coop, Lidl és Penny van, ezért korlátozottak a lehetőségeim.

A Coopot alapban kihagyom, mert az egyik egy örökké üres rakás trágya, a másik meg jó drága.

A maradékból (Lidl és Penny) a Lidl-t szeretem jobban, de a Pennyt is látogatom, ha valami akció van.

Húst csak hentesnél veszek (2 hentesem is van, ahol élvezet vásárolni, mert harmat friss, gyönyörű áruik vannak) a zöldségért, gyümölcsért a helyi termelői piacra járok, itt is vannak kedvenc eladóim.

Halat a településünkön levő halgazdaságtól, mézet, tojást bejáratott helyről, háztól veszem.

2022. nov. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én mint fővárosi lakó akinek nincs lehetősége házi dolgokra a savanyúságok kívül (meg kolbit szoktunk kapni párom családjától)

Én gyümölcsöt sparban veszek ott még nem kaptam romlottat megéri az árát. Tejfölből ott szoktam kifogni jó árban a mentes tejföl.

Zöldség spar sajnos a legszebb

Aldi laktóz mentes 3,5tej mentes tejlföl a legjobb az árban

Lidl itt sajtokban volt jó de oda már nem járok.

2022. nov. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

1-nek:

Arra vissza dolgom? Mi vaaan?

2022. nov. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4

Amikor én még bp-i voltam, akkor nagyon szerettem a Vámház krt-i nagycsarnokba járni, hetente-két hetente. Tökéletesen lefedte a termelői piac az igényeinket és zömében olcsóbban lehetett vásárolni, mint másutt.

Nem tudom, hogy van e változás az elmúlt egy év alatt.

2022. nov. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

6-osnak válaszolok

Újpesten élek úgyhogy nekem kiesnek a piacok a palotai és az ujpesti piac is avétos. 13. Kerületben nőtte fel a lehel piac még ami nekem elmegy de nekem oda villamossal 30 perc nem éri meg

2022. nov. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!