Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért nem lehet a Spar 20%-os...

Miért nem lehet a Spar 20%-os kupont felhasználni karácsonyi termékre? Akartam venni díszdobozos dolgokat vele erre írja, hogy nem használható fel az appos kupon.

Figyelt kérdés
2022. nov. 15. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudjuk, nem a Sparban dolgozunk.
2022. nov. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Oda van írva csillaggal apró betűkkel, hogy mire nem lehet.
2022. nov. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Lassan jobban járunk, ha azt írják rá mire lehet. :D
2022. nov. 15. 13:22
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Vegyél vécépapírt, arra be lehet váltani és úgyis mocskos drága.
2022. nov. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Mert így van az üzletszabályzatban. A SPAR adja a kedvezményt, joguk van meghatározni, hogy mire érvényes.
2022. nov. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha valami drága, akkor 20% kedvezménnyel sem lesz nagyobb olcsóbb. Nyugodtan megvehetted volna azt a díszdobozt.
2022. nov. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Ez direkt szemétség, mert tudják, hogy sokan nem olvassák el az apró betűs részt és megveszik a sok karácsonyi édességet, aztán a kasszánál már nem pakolják vissza, megveszik teljes áron. Jól jár a Spar ezzel. Én meg olyan dolgot próbáltam venni, ami fel sem volt sorolva, nem volt akciós sem és arra sem fogadta el. Egy nagy átverés az egész, igazából nem nagyon lehet ezzel spórolni- Amire megérné használni, arra 99%, hogy nem érvényes.
2022. nov. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
7: mi a szemétség??? az hogy az ecceri gipszjakab nem képes értelmezve elolvasni a kupon feltételeket...???? ODA VAN ÍRVA!
2022. nov. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A tesco mindenre ad mindent. A spar meg a szuper shop pontokkal is sóher mert semmire sem járnak mert minden megemelt árút akcióznak picit.
2022. nov. 16. 19:22
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom feltűnt-e, de a Tesco a legdrágább üzletek között van, úgy nagyon könnyű mindenre kupont rakni. Azt tudom javasolni, hogy ne hagyd magad megvezetni, nézz utána az áraknak és ne azzal foglalkozz, hogy mire kapsz kedvezményt. A kuponozás mindig is az egyszerű emberek megvezetésére volt való.
2022. nov. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!