Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Coop élelmiszerbolt miért...

A Coop élelmiszerbolt miért olyan drága?

Figyelt kérdés

Már többször előfordult, hogy bementem valamiért, de mindig kijöttem, mert drágaság van ott.

A Sparban valamivel olcsóbban megkapom a termékeket.

A Coop az infláció előtt is drága volt, de most már méregdrága.


Miért?


2023. ápr. 21. 14:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Mert nem olcsó.
2023. ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kólauborkával ***** válasza:
79%

Akkor gratulálok, sikert a 2 legdrágább boltba bemenned…

Egyébként azért, mert többnyire nincs köbe vésve egy termék ára sem, és a jó eladó mindig a legdrágábban kínál valamit, amennyiért még pont elviszik.

2023. ápr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Mit lehet egy ilyen kérdésre válaszolni szerinted mégis?
2023. ápr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Röviden: mert magyarok a tulajdonosok, és nagyon kapzsik.


Hosszabban: országosan a legjobb a lefedettsége. Sőt, a legtöbb faluban csak coop van, így sokan kénytelenek ott vásárolni. Ennek tudatában gondolom mindenütt egységesen direkt a legdrágábbak.

Nálunk 100 méterre van egy penny mellette, mégis megél valahogy ez az idejemúlt, szocreál bolt is a flegma és csigalassú molyirtószagú Marikával a kasszában.


Alig bóklásznak benne, de amíg a haszonkulcsuk bőven 50-70% fölötti közel nulla melóval, addig ez cseppet sem zavarja őket.

2023. ápr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
A Coop az igényes emberek boltja, akiknek van pénzük vásárolni. Nem lakótelepi proliknak van.
2023. ápr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon igényes ember lehetsz, ha szereted a koszos, lepukkant boltjaikat és a rabló árazást.

Gondolom egy igazi falusi “ínyenc”, aki a helyi talponálló luxuskényelmén cseperedett, bőkezűen szórva a jattot a bögyös, ám foghíjas mosolyú pultosnak.

2023. ápr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Egy kis tévedésben vannak páran, a Coop pont, hogy csőd szélén van folyamatosan, de mivel vidéken, falvakban, községekben az egyetlen bolt, így mindig tolja bele az állam is a pénzt, meg ezért magasak az áraik is. Nyilván le is nyúlnak belőle, de értelem szerűen ha nem tennék akkor is drága volna, mert nem tud versenyezni egy Aldi, Lidl, Penny féle megoldással.

Én csak akkor megyek be, ha 1 darab valami kell. Ha már kell pár apróság is akkor üzemanyagköltséggel együtt is olcsóbb beautóznom a városba érte. XD

2023. ápr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%
A költségeket az árban el kell ismertetni ezért drága.
2023. ápr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
Sok minden drága , de például a kenyér és a felvágott hús az jó minőségű és nem drágább mint máshol , ezeket a coopban szoktam megvenni többnyire.
2023. ápr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

A profit egy részét költhetnék takarításra.

Eddig az összes koszos volt, amiben jártam.

Mostmár elkerülöm a Coop boltokat

2023. ápr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!