Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Szerintetek is rendkívül...

Szerintetek is rendkívül sokat lehet spórolni a Tesco-ban a Clubcard kedvezmények és kuponok használatával? Milyen kuponoknak örülnétek?

Figyelt kérdés
(Nem úgy mint a Sparban, ahol szinte semmire sem teheted rá a kedvezményt.)

2023. máj. 4. 21:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%
Magyarországon minden ilyesmi nevetséges nem értem amúgy hogy miért hiszen ennek nincs köze az afához nincs köze az árfolyamhoz ennek ugyanolyannak kellene lenni mint Angliában vagy Amerikában.
2023. máj. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
53%
Van aki még jár Tescoba?
2023. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%
Igen, sok normális ember ott szokott vásárolni.
2023. máj. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Múltkor Tescoban valami 10-20 Ft körüli kedvezmény volt a 100-as papírzsebkendőre. Elég komoly összeget lehet spórolni, ha egy konténerrel veszel belőle. A fáradtságot sem éri meg, hogy kivágjam az újságból. Pennyben is sikerült 40 Ft kedvezményt elérni Penny kártyával, mikor 20 ezerért vásároltam. Sztem a kocsi több benyát megevett a kártya plusz tömege miatt, mint amit spóroltam xD


Magyarországon a kuponozás és kártyázád igencsak gyerekcipőben jár...

2023. máj. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14


Néha azért ki lehet fogni olyant clubcard kedvezményt ami egész jó vétel.Más boltokhoz viszonyítva is..Bár már egyre ritkábban.

2023. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!