Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért nem működik a Lidl Plus...

Miért nem működik a Lidl Plus applikáció?

Figyelt kérdés
Tud valaki segíteni? A Lidl ügyfélszolgálat nem segít, csak sablonlevelekkel válaszolgat, jó hosszan elhúzva a válaszadást. Több mint egy hónapja nem tudom használni a Lidl Plust. Egy napon nem indult, hibaüzenetet adott: "A rendszereink túlterheltek Kérlek, várj egy kicsit, vagy térj vissza később." Az alkalmazást frissítettem, mint ahogyan friss a telefon operációs rendszere is. iOS 15.7.6. A rendszer is kiírja: "Az iOS naprakész". A két vagy három frissítés előtti verzióval (áprilisban) is működött a Lidl Plus. Aztán egy nap már nem. A Lidl applikáció száma: 15.20.4. Többször újraindítottam a telefont, amin minden applikáció kifogástalanul működik, csak a Lidl Plus nem. Letöröltem az applikációt, majd újra telepítettem. Nincs változás. Más néven regisztrálni is próbáltam, többször is, ott is ugyanez az eredmény, a folyamat végén közli, hogy "A rendszereink túlterheltek Kérlek, várj egy kicsit, vagy térj vissza később." Ugyanez jelenik meg akkor is, ha telefonszámmal szeretnék belépni. Ugyancsak ez a szöveg jön elő a regisztrációs folyamat legvégén, amikor regisztrálni szeretnék egy új fiókot. Többféle ímélcímmel is próbáltam, egyik esetben sem működött. Wifi, bluetooth, telefonos internet be van kapcsolva, hálózaton vagyok. Más helyszínen, más városban is ugyanez a jelenség, nem függ a földrajzi helyzettől. Pár napja egy kölcsön telefonon beléptem a fiókomba, ott minden rendben ment. Valami jótanács? (Azon túl, hogy menjek máshová vásárolni - amit már megtettem.)

2023. jún. 8. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Androidon működik jelenleg is. Nincs valami iPhone csoport, ahol megkérdezheted?
2023. jún. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Nekem iphoneom van és teljesen jól működik. Így fura, hogy letörölted és újraraktad és így se jó.
2023. jún. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Nem a kifejezett problémához tartozik de a Lidl app az egyetlen amit töröltem androidról is annyira buta dolgokat produkált pedig minden más üzlet appját használom amúgy. Pl. nem engedte használni magát a kasszánál amíg nem frissíted, nyilván nem tudsz hirtelen frissítgetni mikor ott állsz és te következel. Ezt azt hiszem már kijavították és csak figyelmeztet a frissítésre de engedi használni magát. Vagy állandóan kijelentkeztetett, szintén nincs időd a visszajelentkezéssel bajlódni mikor ott állnak mögötted és haladni kéne nem a telefont nyomakodni. Nem tudom ezt javították e, nem is érdekel. Töröltem. Nincsenek a helyzet magaslatás a fejlesztők.
2023. jún. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
TÖRÖLD az appot és tedd fel újra :)
2023. jún. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!