Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Melyik boltban éri meg hűségká...

Melyik boltban éri meg hűségkártyát regisztrálni?

Figyelt kérdés

SziasztoK!


Az alábbi boltok közül hol éri meg rendszeresen vásárolni, hűségkártyával? Melyik jön ki a legjobb ár-érték arányban, hol a legjobb a minőség?


- Tesco

- Aldi

- Lidl

- Spar



2023. aug. 9. 14:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

A spar kuponokkal is dragabb mint barmi mas. Aldiban nem tudtam hogy van. Tesco es lidl kb egy arkategoria, attol fugg hogy mit veszel. Lildben eleg jo az applikacio, havi akciokkal, kuponokkal es ingyenes is. Azt javaslom. Tesco online clubcardot is javaslom. Ha hazhoz rendelek akkor onnan szoktam es kevesebb mint a lidlben de jo akciok vannak.

Szoval ahova jarsz de sztem elsore lidl, utana tesco. Spar nem annyira eri meg

2023. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a tesco jött be a legjobban, a lidlnek nem töltöttem le az appját, mert a használatához net kell a boltokban meg nincs náluk ingyen wifi, plusz én sok rosszat hallottam róla. A sparos nem éri meg. Az aldinak meg nincs semmilyen hűségprogramja, ott csak vásárlói kártya van, amivel áfás számlát igényelhetsz könnyebben, de másra nem jó.
2023. aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%

Nekem a Tesco vált be a legjobban kedvezményeket tekintve.


A Lidl app se lehet rossz, akinek működik. Nekem az előző telefonomra egyszerűen nem lehetett letölteni, mert mindig meghiúsult a folyamat, de más appal nem volt ilyen gond, az üzletben azt mondták, hogy sz*r a telefon, hát mondom köszi. 😂


Most, az új telefonomon már ment, de egyszer fizetés közben kidobott az app, azóta pedig nem enged belépni, mert az e-mail címen már regisztrált. Nem újra regisztrálni akarok, hanem belépni, mégis. Akkor se működik, ha törlöm és újra felrakom, úgyhogy ez nekem felejtős.

2023. aug. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Tesco, Auchan. A Spar 20%-os kuponjainak nehézkes a beváltása, és több fontos dologra (hús, tojás) nem használható fel. De az összegyűjtött pontokat le lehet vásárolni.
2023. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Alapvető élelmiszereket veszek ezekben a boltokban csak: tészta, tortilla, liszt, olívaolaj, bizonyos tejtermékek. De tejet, zöldségeket, húst piacon vásárolok 80%-ban. Olasz, francia, spanyol, görög termékekből a tesco-ban is szokott lenni vagy csak a lidl-ben van ilyen rész? Eddig a tesco-ba nem nagyon jártam, de hallottam a clubcardról és elgondolkodtat. Bár a lidl-nél sem regisztráltam még appban.
2023. aug. 9. 15:20
 6/21 qborka ***** válasza:
95%

A Sparban szerintem tök sokat vásárolok, megis csak 1300 pontot gyűjtöttem kb 2,5 év alatt. Mióta beváltottam 2 honappal ezelőtt, nem is bajlódok aSupershop kártyával,a mobilalkalmazásuk pedig nem tetszik.


A Tesco szimpatikus,a kártyás ajánlataik tényleg jók árban,de ritkán megyek oda.


Lidlbe is ritkán megyek,az alkalmazás le sincs töltve.

2023. aug. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
A Tescoban nagyon jó, Lidliben bohóckodás, Aldiban nincs is ilyen.
2023. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%

"Olasz, francia, spanyol, görög termékekből a tesco-ban is szokott lenni vagy csak a lidl-ben van ilyen rész?"

A Tescoban van állandó kínálat nemzetek konyhái termékekből.

2023. aug. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Auchan-ban is van nemzetek konyhája.
2023. aug. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Sparban nagyon lassú a pontgyűjtés. A Tescoban és a Lidlben vannak azért jó kuponok, meg pl. Lidlben most is van az, hogy ha 25 ezer felett vásárolsz, akkor kaphatsz egy ingyen jégkrémre kupont, stb, plusz szülinapra is van ingyenes apróság. Persze ezek apróságok, de én más boltban ilyen ingyenes cuccokat még nem igen tapasztaltam. Szerintem a Tesco és a Lidl az ahol érdemes az appot használni.
2023. aug. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!