Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Soroksáron lévő Auchan áruházb...

Soroksáron lévő Auchan áruházban miért ilyenek?

Figyelt kérdés

Az önkiszolgáló gyorskasszánál az alkalmazottak folyton fontoskodnak, zaklatják a vásárlót miközben az árukat olvassa le kódleolvasóval.

Rendszeresen feltűnően figyelik a gyorskasszánál lévő vásárlókat és beleszólnak mit csináljon, anélkül, hogy a vásárló megkérte volna az ott dolgozót, hogy segítsen.


Velem rendszeresen megteszik, hogy fontoskodnak.

Pár napja megelégeltem és közöltem a hölggyel, aki szintén odajött hozzám okoskodni, hogy akkor húzza le az összes terméket.

Meg ő volt megsértődve és azt válaszólta, hogy neki nem ez a dolga, ez egy önkiszolgáló bolt, önkiszolgáló kasszával.

Visszakérdeztem, hogy akkor miért fontoskodik, miért tapadnak folyton rá a vásárlókra, mint a keselyűk❓

Értelmes választ nem tudott adni.


A következő probléma pedig a vásárlók félrevezetése.

Rengeteg termék előtt nem a valós ár van feltűntetve.

Ezzel kapcsolatban is tettem panaszt.

Erre azt a választ kaptam, mivel önkiszolgáló áruház, így nekem, mint vásárlónak a dolga a termék árának a leellenőrzése.

Arra is hivatkoztak, hogy nincs elég ember, mert senki nem akar dolgozni.

(ennyi pénzért nem is csodálom)


Más Auchanban is vannak ezek a problémák és így viselkednek a vásárlókkal❓ 🤔



#Auchan áruház, probléma.
2023. aug. 24. 10:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Auchanban dolgozok, nem a Soroksáriban. Mi volt a konkrét probléma, ami miatt a kasszás odament segíteni? Mellesleg meg tényleg elvárás az a főnökség részéről, hogy segíteni kell a vásárlónak, kérés nélkül, ha a vásárló elakad.
2023. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#11 "Mellesleg meg tényleg elvárás az a főnökség részéről, hogy segíteni kell a vásárlónak, kérés nélkül, ha a vásárló elakad." Ezt elmondhatnád a Szentendrei útiaknak is. Ott van, aki 5 méterről kiabálva oktat, ha kérdezek valamit.
2023. aug. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy páran ott vacakolnak fél óráig (nem te), miközben áll a sor mögöttük, és persze nem kérnek segítséget.
2023. aug. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
soroksár=sok cigány-->következmény: sok lopás
2023. aug. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Soroksáriak, nem tehetnek róla.
2023. okt. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!