Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Tesco-s élelmiszer megrendel...

A Tesco-s élelmiszer megrendelést miben hozzák ki?

Figyelt kérdés
Egy müanyag ládaszerűségben, mint a képeken? De abból még gondolom ki kell pakolni, mert azt nem hagyja itt. Meg kertes házban lakom, és azt írják, hogy csak a kapuig hozzák be. Soha nem rendeltem még de ez hogy zajlik a gyakorlatban. Mármint ez a része Jön a furgon, egy megadott idősávban, és ha nem fizettem előre, akkor a futárnak kell odaadni a pénzt. Ládákban már ott van a megrendelt áru, azt kihozza a kapuig? Vagy megvárja míg beviszem a ládát és kipakolom, és persze kifizetem?

2023. szept. 11. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Úgy van nagyjából ahogy elképzeled. Oda teszi vagy viszi a ládákat ahova kéred, de nyilván ilyenkor illik adni neki egy kis borravalót.
2023. szept. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kertesben hanem lakásban lakom de nekem ajtoig hozza mindig ladaban. Azt utana gyorsan bepakolom a sajat szatyraimba, abban 90 szazalekban segitenek is mert gyorsabb. Ladabol szatyorba tok random. Aztan ha elmegy a futar, kipakolom. Ha nem fizettem elore, akkor kartyat lehuzzuk a pakolas utan es annyi. Borravalot sosem adok
2023. szept. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Abban a zold ladaban, igen, abbol kell kipakolnod.

Kimesz a kapuhoz, a futar leteszi oda a ladakat, viszel magaddal valamit es belepakolsz. Halal felesleges lenne a ladakat elcipelned az ajtoig, ott pakolni, majd vissza.


En egy nagy ikeas kek taskaba 1 perc alatt bevagom, amit rendeltem, aztan csokolom.

2023. szept. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem már, köszi a válaszokat😊
2023. szept. 11. 17:37
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Papírszatyorban is vihetik, ha megrendelésnél azt választod.
2023. szept. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig behozzák a teraszra kérés nélkül
2023. szept. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A Tesco a lakásajtóig hozza, nem a kapuig! Ez az egyik nagy elönye az összes többivel szemben.

Másrészt tényleg ki kell pakolni, vagy kérheted, hogy táskákban szállítsák, de az valamennyi plusz költség (nem sok!)

2023. szept. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Panaszt tennék a cégnél a futár szexista megjegyzéseire.
2023. szept. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
én papírszatyorban kérek mindig mindent, aztán hétvégén abba csomagolok a fiaimnak kaját
2023. szept. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!