Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mi az, amihez késő 24-én...

Mi az, amihez késő 24-én mondjuk 4 órára hazaérni? Miért kell egész nap zárva lenni?

Figyelt kérdés

Mondjuk én azt sem értettem, miért kell 3-kor bezárni, amikor ez rendes munkanap, és program amúgy is csak késő délutántól van (már ahol).

Nem azért, mintha direkt akkor akarnék vásárolni, csak kérdezem.



dec. 18. 08:56
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
#9 Szóba sem került ilyesmi, egyáltalán nem erről van szó. Ennél hosszabb időre is simán be tudnék raktározni. Sőt, nem is szoktam már aznap vásárolni. OK, nem kell egész nap nyitva lenni, de 3-ig szerintem nyugodtan lehet dolgozni (persze vasárnap nem mindenhol).
dec. 18. 11:21
 12/19 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk pl délelőtt fadíszítés, főzés van, délután istentiszteletre megyünk, este pedig ünnepi vacsi és ajándékozás. Megértem azt, aki 24-én már nem akar dolgozni.
dec. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
97%
Mi az amit csak és kizárólag 24-én lehet megvenni?
dec. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk pl reggel fadíszítés otthon, délben ünnepi ebéd anyáméknál, este ünnepi vacsora párom szüleinél.

Bár nem a leggyakoribb, de azért nem is extrém eset a miénk, hogy már 24. délben elkezdődik az ünnep.

dec. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
93%

HAZAÉRNI nem késő. KIVENNI a részed az ünnepi készülődésből; akkor már mindenhez késő van. (De ha lenne olyan családtag, aki "csak úgy" csak be akarna esni az ajtón, bizony ünnepelnék vele. Nem etikus "beleülni a készbe".

Már holnap el kell kezdenem készülődni, hogy minden kész legyen: tiszta legyen a lakás, legyenek étel alapanyagok és kész ételek, sütemények, legyen fa, ajándékok, azok be legyenek csomagolva, a fa be legyen állítva, fel legyen díszítve stb.

Ezekből 24-ére esik mindig: egy gyors, KÖZÖS takarítás délelőtt, ebéd után a fa KÖZÖS beállítása és KÖZÖS díszítése, vacsora megfőzése, ünneplés.

Sütni ha tehetem, 23-án sütök, de idén kénytelen leszek 3 napra elosztani, és már csütörtökön elkezdeni. Fát pénteken fogunk venni. Szerdáig megveszem az utolsó ajándékokat, becsomagolom őket, és megveszem, ami még hiányzik, hogy szilveszterig már ne nagyon kelljen élelmiszert venni.

dec. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
24%
@15 Jó, de ehhez arra van szükség, hogy kivedd az évi szabik 20%-át azért, hogy feldíszíts egy fát meg bejglit süss.
dec. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért, nem bír ki az ember három napot bolt nélkül, főleg, hogy a nagytöbbség otthon sincs, hanem ezer helyre megy "rokonozni"? Nevetséges.
dec. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez már megint az itteni besavanyodott incelek serege, akik egyrészt úgy vannak vele, hogy ha nekik sz@r, legyen másnak is, másrészt meg elvárják, hogy valaki az igényeiket körbeugrálja.


Tudod, neki kicsit kerekebb a világ, ha Karácsonykor más se a családjával van, meg ha frissen veszi a grillcsirkét a tecskóból és még valaki meg is rágja helyette.



Én nem vagyok vallásos, de mégis le tudok ülni a fenekemre pár napig és örülök, hogy a párom is itt van, és szerintem ez mindenkinek kijár.


Szentmise meg az áhitat nem kötelező program, nézz meg egy filmet, játssz végig egy játékot, nyírd meg a kutyát, rúgj be, olvass el egy könyvet, ültesd át a fikuszt, tanulj meg origamit hajtogatni... Nekem vannak ötleteim.


Nektek ennyire üres az élet?

dec. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Így is nyitva lesznek délig, vasárnapig simán be lehet vásárolni kényelmesen személyesen.. De ha nem tudsz tudom ajánlani a Kifli.hu ahol időpontra ütemezve tudsz rendelni házhoz akár aznapra és kb olyan a választék mint egy nagyobb multiban, vagy úgy is nyitva lesz valami kis éjjel nappali, még rendelni is tudsz házhoz viszik 20 percen belül pl Pesten Foodora, Wolton is nyitva vannak 0-24. Manapság annyi lehetőség van a bevásárlásra, már anélkül, hogy kilépnél a házadból, aki emiatt panaszkodik az csak kifogást keres.
dec. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!