Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » 27.-én Penny nyitásra olyan...

27.-én Penny nyitásra olyan tömegnyomor várható mint a Karácsonyt megelőző napokban a legtöbb boltban? az új akciók miatt

Figyelt kérdés
dec. 24. 20:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Miért is kell PONT 27-én menni? Nem ér rá 28-án?


Én 27-én mindössze egy tejért ugrok le a kisboltba, mert elfogy és ennyi. Szilveszterre megveszem később a dolgokat. Ráérek, bsszus, és 28 már fixen nincs tömegnyomor.

dec. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, karácsony után.
dec. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
91%

Sok karácsonyi terméket áraznak le, sőt én amikor 24-én reggel mentem Intersparba már csomó minden akciózva volt.

De nem lesz akkora tömeg, esetleg szilveszter előtt még vesznek az emberek bulira piákat stb.

dec. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy oldottad meg a mai bevásárlást és mit tapasztaltál?
dec. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
hát, akartam menni nyitásra, aztán csak nagyon nem volt kedvem, ezért úgy döntöttem bemegyek a darálóba kicsit később mikor felkeveredtem háromnegyed 8 körül. meglepetésemre egyáltalán nem volt tömeg, és pár perces sorbanállással megúsztam
dec. 27. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!