Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Átverés vagy mi akart ez lenni?

Átverés vagy mi akart ez lenni?

Figyelt kérdés
Ma voltam a Penny-ben, összeszedtem a cuccokat ami kellett, beálltam a sorba a kasszánál, felpakoltam a szalagra a cuccaimat. Az előttem lévő ember kifizette amit vett, sorra kerültem, amíg előre sétáltam a kassza végéhez, hallottam valami csippan, mondja az eladó nő 500 valahány ft. Erre egyből felkaptam a fejem, mert tudtam hogy jóval többe került amit összeszedtem cuccot. Láttam valami Domestos volt nála, azt húzta le, mondom neki ez biztos nem az enyém. Duzogott kicsit valamit, hogy akkor eltűnnek a vásárlók, de rögtön lehúzta amiket vettem, kifizettem és mentem is. Én akkor azt mondtam biztos az előttem lévő vásárló hagyta a szalagon, de jobban belegondolva nem rémlik hogy lett volna Domestos a cuccai között, meg rakott a szalagra elválasztót és zsugor kóla volt az utolsó termék. Lehetséges hogy amíg nem figyeltem, addig az eladónő tette rá a szalagra? De mi okból és miért nem húzta le hozzá a többi cuccomat is akkor, hátha nem tűnik fel?
jan. 9. 18:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
34%

20.

Hogy te mennyire egyszerű vagy.

Komolyan elképzeled a kis fejedbe, hogy csak úgy passzióból panaszkodnak az emberek, némelyik (több) bunkó Pennys dolgozóra.

Ha legalább kicsit gondolkodnál, hogy ennek a sok sérelemnek valószínűleg valami oka is lehet?

Az ember, aki nem gondolkodik.

Csak van.

A növény van.

Az ember, aki egy növény.

jan. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Még ha találtál volna egy terméket a blokkon utólag, érthető lehetne is, hogy árverés. De így, hogy azt az egy terméket húzza le és azt fizetteti ki, így ez nem állja meg a helyét.

Elcsúszott, fennakadt, ilyesmi.

jan. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
75%
Ennyi hazugságot egy kérdésben és alatt a 12 év alatt nem láttam.
jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
75%
Igen, nyilván ezzel szórakozik egy penny-s kasszás, hogy olyan terméket vitessen haza veled amit nem tettél a szalagra..
jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy a pénztáros szívat inkább az előző vásárló túl messze hagyta a cuccától és azt gondolta a tiéd.
jan. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy felakadt, elsodródott. Elő szokott fordulni.
jan. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Huu basszus, néha meglepődök hogy emberek milyen apróságokon fenn tudnak akadni. Végül nem fizettél ki semmi olyat amit nem szerettél volna megvenni, így nem is értem mi ez a túlgondolás. Ha velem történt volna hasonló, ahogy kilépek a Penny ajtaján már el is felejtettem volna az egészet.
jan. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
52%
Hát üzlete válogatja.
jan. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!