Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Lidl plus használatához...

Lidl plus használatához szükséges, hogy legyen netes kapcsolat?

Figyelt kérdés

febr. 8. 16:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Már volt amikor a Lidl-ben működött a wifi!

De általában nem és csak úgy tudtam használni a Lidl+ -t, hogy átmenetileg letiltottam a wifit.

febr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Akkora hülyeség ez a kuponkód!

A Lidl-en kívül a Pennyben bosszantják ezzel az embert, én semmit nem veszek meg, amin ez a kuponos baromság van.

Egyszer az automata pénztárnál derült ki, hogy drágább az áru, mert nem figyeltem, hogy kuponos. Jött a felügyelő srác, és lehúzta a saját mobiljával.

febr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem baromság! Régebben amikor sokat költöttél adtak ingyen terméket. Így kaptam ingyen 700 gr trappista sajtot pl. Mostanában olcsóbb cuccokat adnak. De ha eléred a max költést számlavégi kedvezményt adnak 10-15 %. Sok minden olcsóbb alkalmazással/kuponnal.
febr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Több Lidl-ben van wifi, ám tapasztalatom szerint hiába csatlakozok a telefon, nincs adatforgalom, vagyis nem megy a wifis net.

Feltöltős kártyát használok régóta, ahogy gyerekeink is, csak nejemnek van előfizetése, melyben egymás között ingyenes a telefonálás, sms. Útközben minimális adatforgalomam van, így megéri havonta egyszer feltölteni internet elérést. (1Gb 1550.- Ft) Ez a mennyiség bőven elég a Lidl és egyéb vásárlási app használatához. (Messengerhez, BKK app-hoz, vagy ha nagyon fontos dolgot keresek) Szerintem, nem érdemes ezen az apróságon problémázni, jobb a saját internet elérhetőség, még ha kevés mennyiségben is.

(hozzátenném, akkor sem volt nagyobb adatforgalmam, amikor ingyenesen elérhetővé tették az 5G netet, csupán gyorsabban ment)


Még egy megjegyzés: Lidl vezetői beosztásban dolgozó rokonom mesélte, sokan nehezményezték és az ombudsmanhoz fordultak, amiért a Lidl üzletlánc (és más üzletek is) kizárólag applikációban teszi lehetővé a kedvezményeket, ami lényegében diszkrimitálja azokat, akik nem használnak mobilt, applikációkat. (Pl. idősek) 2023-ban a Lidl még a karácsonyi szakácskönyvét is kizárólag az appot használók számára biztosította, ami elég sok embernél kiverte a biztosítékot. Hiszen előző években minden vásárló megkaphatta. Nem lenne szabad összekeverni az applikáció használatának ösztönzését a hátrányos megkülönböztetéssel!

febr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"De a kuponokat nem aktiváltam otthon, mert előre nem tudtam, hogy mit fogok venni"

Mindig minden kupont aktiválok, pont azért, mert nem tudom előre, hogy miket fogok venni. :) De itt is van wifi a boltban, úgyhogy ha csak ott jut eszembe, akkor ott helyben.

febr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#15! Be kell jelentkezni a hálózatba. Van adatforgalom, csak el kell fogadni a felhasználási feltételeket🤣
febr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Tudom. És?... Miért kell emiatt dőlni a röhögéstől?...
febr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Mert viccet írt!

A Lidl-beli WiFi legtöbbször használhatatlan!

márc. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Itt nálunk jó szokott lenni.
márc. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nekem már sokszor ment a levesbe a kedvezmény.

Persze még többször a kedvezményes/ingyen termék hiánycikk.

márc. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!