Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Minek a jele az ėteleken a...

Minek a jele az ėteleken a bėka? Általában csokikon. Elėg undorito. Állitolag mérgezõ.

Figyelt kérdés
febr. 9. 20:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Azt hittem csak félsz a békáktól, ugyan szerintem egész cukira vették a grafikát, de én se örülnék ha a csokimon egy pók kacsintana rám, de ez...
febr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Nem félek a békátol (a poktol sem), csak nem ételre valo. Nem mindegy, hogy hányni, vagy enni akarok. A konyhaasztalra hányás sem valo.
febr. 12. 10:49
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
#22 es akkor mi van? Kit erdekel a te egyeni izlesed, es foleg az ostoba konteos fobiad azzal kapcsolatban hogy mit jelent a logo?
febr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent ha nem csak provokalni meg a sajat h.lyesegedet szajkozni akarnal, 1 perc alatt kiderithetted volna miert pont a beka lett a logo: mert a bekak altalaban jo bio-indikatorok. Erzekenyek a szennyezett kornyezetre, igy ahol sok a beka, ott altalaban a kornyezet is tiszta, ami vegso soron minden mas elolenynek is jo. Es hogy miert pont a vorosszemu levelibeka? Mert a kutatok, akik az amazoniai oserdoben kitalaltak ezt a mozgalmat, vele talalkoztak a legtobbet pont a feltuno szinei miatt. A sok konteos id.ota altal lepten-nyomon osztgatott b.romsaggal ellentetben meg csak nem is mergezo, bar fogdosni sem erdemes - fokent a beka erdekeben, mert konnyen megserul mikozben menekulni probal.
febr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Paczalos István ***** válasza:
100%
Én momentán csak olyan terméket veszek kávéból, kakaóból, teából, amin rajta van az esőerdők védelmét jelző béka
febr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi sok marhaságot tudtok összeírni! Nem a Facebookról és egyéb hasonló oldalakról kellene informálódnotok.


A rovarokat nem teszik bele, hanem a termény betakarításakor kerül bele, amit nem lehet tökéletesen eltávolítani. Az van szabványban meghatározva, hogy egy adott mennyiségű élelmiszerben, például lisztben hány darab rovardarabka lehet. Némely országban ebben szigorúbb, más szabványok többet engednek meg.


A rovarok fogyasztása sok országban elfogadott, mindennapos, ezen nem kell kiakadni. A piacokon kapható, akinek ízlik, egye!


Kísérleteznek is rovarból készült élelmiszerekkel, készülve arra, hogy hamarosan nem lesz képes a mezőgazdaság ennyi embert ellátni, és a rovarokból készült ételek enyhíthetik az élelmiszerhiányt. Rá fog kényszerülni az emberiség, túlszaporodtunk.

febr. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!