Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Pécsett miért nincs Auchan?

Pécsett miért nincs Auchan?

Figyelt kérdés

Pécs 140 ezer fős egyetemváros, a környéken is szép számmal élnek emberek. Sokkal kisebb városokban is van Auchan. Ráadásul Miskolcon 2 darab Auchan is van, pedig alig nagyobb a népessége.


Mi ez a nagy kivételezés Péccsel?



febr. 16. 21:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Itt leszavazták.
febr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd lehet lesz egyszer nyilván a város vezetésén múlik.
febr. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom az Auchan piacfelmérést végzett és úgy gondolták nem éri meg. Az említett Miskolcon ha szigorúan vesszük csak egy Auchan nyílt, a másik Cora volt, csak megvették.
febr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
#3,az Auchan jött volna, megvolt a helye is. A városvezetés nem engedte
febr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
#4: Nocsak, ez érdekes, mégse egy akkumulátorgyár. Megindokolták, hogy miért? Mert a mai világban akár azt is el tudom képzelni, hogy a többi cég fű alatt kilobbizta (hogy úgy mondjam), hogy ne engedjék a konkurenciát oda.
febr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%

#2 Nem hiszem, hogy fog már valaha épülni Auchan vagy Tesco Magyarországon,lejárt sajnos a hipermarketek kora

Max száz év múlva,vagy nagyon sokára ez változhat.

febr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
El tudom képzelni azt, amit #5 írt, de azt is, hogy néhány más üzletlánc más városokban nem nyit üzletet, azt meghagyja az Auchannak.
febr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
6-os vagyok. Sokan lepontoztak. Nektek legyen igazatok. Akármennyire is tapasztalom azt,amit írtam,szeretem a hipermarketeket. Csak egyszerűen tényleg ki vannak ürülve a hipermarketek, oké,ez infláció,de ez egyébként is egyre jellemzőbb. A vásárlók (akár autóval rendelkeznek és így nem gond nekik a megközelítés, akár a gyalogosok, illetve tömegközlekedéssel járok)leszoktak a külterületen, illetve a városok peremén elhelyezkedő bevásárlóközpontokba való kiutazásról. Ebben jelentős szerepet játszhat az online vásárlás bevezetése és persze ennek népszerűsége, ebből adódóan pedig a folyamatos fejlesztése, bővítése.
febr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

Utolsóra válaszolva, ez igaz lehet, na de ad némi ellentmondást, hogy az online bevásárlást leginkább ezekből az áruházból végzik az emberek.

Egyébként a Tesco helyére simán jöhetne az Auchan.

febr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Lett volna, és amikor a Corát megvették, akkor egy megfelelő pécsi telekhez is hozzájutottak, csak épp 2012-ben közbejött a plázastop, és nem kapták meg az engedélyt az áruházépítésre. Szóval nem a városvezetés szavazta le, hanem a kormány.
febr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!