Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Akik szeretik a Spar-t és...

Akik szeretik a Spar-t és gyakran vásárolnak ott, azok miért szeretik?

Figyelt kérdés
Gyakran írják itt, hogy a Spar a legdrágább. Ez nem rettent el titeket? Ti nem így tapasztaljátok? Mit szerettek benne?

febr. 17. 18:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez van legközelebb, és itt jók a húsok, sokféle van előre csomagolva, van többféle előre kockázott (szar a csuklóm, ha nem muszáj nem vagdosok). Érdekes módon múltkor a 10 percre lévő másik Sparban voltam kénytelen vásárolni, ott alig volt dobozos hús, pedig nagyobb alapterületű.

Nálunk a legközelebbi Aldinál nem lehet parkolni, Lidl csak messze van, a Primában meg kívül van a zöldséges és amúgy is kisebb a választék. Tesco, Auchan nincs igazán közel, ráadásul a Tesco annyira összement, hogy ha odáig elmegyek, akkor már inkább a Lidl, az Auchan meg nekem túl nagy. Piacra lehetne még menni, de az macerás, inkább kihagyom.

febr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
92%

3

Nem az öregasszony tehet róla. Nekem a fiatal, 30-as unokahúgom Sparban már a negyedik tételnél szembesült vele, hogy azt is drágábban adják, mint a reklámújságban. Akkor kérte az üzletvezetőt. (Oda is jött a pénztárhoz, na ott is volt torlódás). Szépen lesztornózták neki, mind a 4 cuccot, ami drágább volt, mint a reklámban. Minél többen szólnak ilyenért, remélhetőleg annál kevésbé fog így csalni az a szar bagázs.

febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Van amit ott tudok megvenni, más (elérhető közelségben található) boltban nem.
febr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
írok egy példát. nálunk kistérségi központban kisvárosban, a központban van egymástól minimális távolságra egy spar, meg egy penny (meg egy "nagyábécé" coop) namost rengeteg vidéki, aki hozzánk képest is -vidékibb- a falvak népe, ha már eljön ide nagybevásárolni, értelemszerűen a pennybe megy, mindig ott hagyják a hónap eleji harmincezres kosarakat az olcsó árukból, nem érdekli őket igazán a rosszabb minőség. ugyanez igaz az itt élő szegényebb rétegre is, akik csak a széléről jönnek fel a központig. de tudok példát hogy pl. hiába pesti valaki, Rákosmente kinn a szélén, ő is Sparba jár, de csak kényszerűségből mert elérhető gyalogos távolságban az van, ha nem akar kisboltos lehúzásokat
febr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Lidl meg az Interspar van a legközelebb. Mindkettőbe rendszeresen megyek, de az Interspart jobban szeretem. Egyáltalán nem drágábbak ott a dolgok. És egy pozitívum hogy ott szinte bármit megtalálok, több dolog kapható ott.
febr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem abszolút megéri a Sparba menni. Mindig nagy a választék(attól is függ, hogy melyik Sparba mész, mert ez eltérő lehet, a városba ahol élek, van olyan Spar ahol csekélyebb a választék, de ide, ahova én járok, a hozzám legközelebb lévő Sparba kiváló a választék), a pékáruk is mindig nagyon frissek,finomak, a pultban lévő felvágottak is aznapiak, a sajtok is jók, a húsok is frissek, finomak. Mindent megtalálok amire szükségem van.
febr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!