Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mi az alapja annak, hogy a...

Mi az alapja annak, hogy a Spar a legdrágább üzletlánc?

Figyelt kérdés
Az árakat nem látom magasabbnak, az akciók is ugyanolyanok mint máshol. Főleg ha a Coop-okat, Cba-kat is idevesszük.
márc. 7. 08:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem, a Coop egyértelműen a legdrágább és a legrosszabb.
márc. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván magasabb árszorzót használnak ezért drágább.De a Coop tényleg drágább igaz ők javarészt kiskereskedelem.
márc. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
2: a spar is kiskereskedelem
márc. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Semmi alapja nincs.
márc. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem semmi. Teljesen normális árak vannak. Nyilván egy ismert márkás termék ott is drágább (és más üzletekben is) mint a nevenincs, ismeretlen Lidl-s valami. Pl. egy Baileys mindig is drágább, mint egy utánzata. Vagy egy President sajt is, mint egy ismeretlen. Vagy pl. az édességek. Azokból is nagyon sok utánzat van Aldiban, Lidl-ben, de közelében sincsenek az eredetiknek.
márc. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
A márkás termékek fillérre pontosan ugyanannyiba kerülnek az összesnél, semmi árverseny nincs. A sajátmárkásak pedig pont hogy egész jók. Egy időben az Auchan is jó volt, de az utóbbi 2 évben megelőzte a Spart. A Tesco volt mindig is drága, bár sok jó akciójuk van clubcarddal, de ezzel egy random betérő vásárló nem tud élni. A CBA/Príma, a Coop és a Reál nagyon drágák, bár a márkásak ott is fillérre ugyanannyik mint a többinél, de a sajátmárkásak se sokkal olcsóbbak azoknál.
márc. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
49%
A márkás termékek tényleg ugyanannyiba kerülnek, legfeljebb valami akció során van eltérés. Az aldiban/lidlben egyszerűen olcsóbb a sajátmárkás, és hajlamosabb az ember azt megvenni mindenből mert azt nyomják a fejedbe de sokszor azon kívül nincs is más opció. Én pl nem tudnék nagybevásárlást megcsinálni egyikben sem, mert van amiből csak a márkásat szeretjük és nem fogom megvenni a lidlist csak azért mert olcsóbb. Aki olyan anyagi helyzetben van hogy az olcsóság az elsőszámú tényező annak jók ezek a boltok
márc. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom, hogy az egyik dolog itt, a másik ott drágább, és azonos terméken belül minőség szerint is lehet eltérés. Pl. holland kakaóból a Spar sajátmárkás tök jó és olcsó. Az Auchan kakaója olcsóbb, de nekem nem vált be. Viszont pl. a cukkini szinte mindig olcsóbb a Lidl-ben. A legolcsóbb sajt a Spar-ban szokott lenni, a korpás toastkenyerük is szuper. Tartós élelmiszerekből listám van, hogy mit hol, felváltva megyek a boltokba.
márc. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem az a legrdágább.
márc. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
A Coop, Reál nagyon jó, a Príma a drága.
márc. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!