Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Tesco Clubcard tulajdonosok,...

Tesco Clubcard tulajdonosok, a kártyát milyen feltételekkel lehet használni + milyen hátrányai vannak ha vannak?

Figyelt kérdés
márc. 14. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs hátránya.

Van, ingyenes. Akciókhoz juthatsz hozzá, ha használod.

Ennyi.

márc. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tehát akkor végül is megéri... és hogy működik a használata?
márc. 14. 12:36
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
odaadod mikor fizetsz a kasszásnak vagy lecsipogod te magad az önkiszolgálónál. Ennyi.
márc. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak dicsérni tudom, ugyanis a vásárlási szokásaid alapján ad plusz kedvezményt olyan termékekre, amiket venni szoktál. Nem pedig olyanokra, amiket sose veszel.. Ezt pl. egy másik üzletlánc csinalja. Ezen kívül elég jelentős kedvezményeket ad, és nem csak élelmiszerre. Hátránya nincs.. Max az, ha nem veszed igénybe a kedvezményt. Applikaciojuk is van, jól működik.
márc. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs hátránya. Korlátozottak a kuponok, szóval nem igazán lehet kijátszani a rendszert. Amit ad, az van. Vásárlásaid alapján adja az appos kuponokat. Illetve pűntokat, amit aztán 400 forintos kupontlra válthatsz be.


De a lényeg az, hogy a tescoban csak clubcarddal érdemes vásárolni. Anélkül nagyon drága. Rengeteg termékre csak clubcarddal van akció. A sima akció az kb a normál ár egy sparban.


Amúgy én soha nem használtam fizikai kártyát. Telefonos appal nyomom. Mindig leveszem a csibogópisztolyt a bejáratnál, így menet közben olvasom be a termékeket, rögtön szatyorba pakolok, kifele menet már csak fizetek. Jó bent a wifi is.


Szóval szeretem ezt a rendszert. Csak amúgy a tesco egy fos 😃 nincsen olyan termékük, ami miatt oda kéne járnom, vagy bármi egyéb. De nyilván ha neked a tesco van jó helyen, akkor megéri ott bevásárolni, de csakis clibcarddal.

márc. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3%
Annyi értelme van mint a oltó kártyának.
márc. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Megjöttek a sajtkészítők.
márc. 14. 15:33
 8/11 A kérdező kommentje:
de ez amúgy miért jó a tesconak hogy olcsóbban adnak barmit is?
márc. 14. 15:58
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Pl. hogy jobba vigyék? Vagy mint bárhol máshol is, hogy törzsvásárlókat szoktassanak oda!

Amúgy a kártyás akciók elég nagy része úgy működik, hogy ha 2-t veszel az adott termékből, akkor olcsóbb. Egyből érthető, hogy miért éri meg nekik. Is.

Meg neked is.

A működése meg olyan, hogy beszkenelik a kártyát, utána lecsipogtatják a cuccokat normál áron, és közvetlenül fizetéskor vonják le az akciókat.

márc. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Meg nyilván nem adnak mindent olcsóbban. Sokszor ha valaki bemegy az akciós dolgokért, akkor már vesz mellette mást is, rendes áron.
márc. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!