Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Tescoban el kezdték nézni,...

A Tescoban el kezdték nézni, hogy ki mit húz le az önkiszolgáló kasszanál?

Figyelt kérdés
Sokan átverhették őket. Egy dolgozó is átnézte, majd kifele a biztonsági őr is a blokkal.
márc. 15. 13:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
93%
#1, #6: debil vagy?
márc. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
36%

"a végén meg szemrebbenés nélkül beütik, hogy nem használtak zacskót, "


Azza pont magukat verik át, mert a mérlegelös zöldsénél/gyümölcsnél levonja azt a pár grammot a mért súlyból. ìgy meg a zacskót is zöldségként veszi meg a hülyéje.

Bár ha darabárban van a zacskó, akkor lehet nem így van.

márc. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is nézték. Van náluk is egy monitor, amin látják, hogy melyik kasszánál melyik árukat húzták be. Amúgy persze, sokan csalnak, a dolgozóknak meg nincs is kapacitása arra, hogy ennyi embert figyeljenek. Nálunk a Tescoban azt hiszem kb. 12 önkiszolgáló van, nem tudnak annyit figyelni olyan részletesen. De nálunk blokkot még sosem nézett senki sem.
márc. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

"Azza pont magukat verik át, mert a mérlegelös zöldsénél/gyümölcsnél levonja azt a pár grammot a mért súlyból. ìgy meg a zacskót is zöldségként veszi meg a hülyéje."


De a zacskóra már csak a végén kérdez rá, mikor megvan a végösszeg és fizetsz. Én még soha nem vettem észre, hogy a zöldségek súlyát és ezzel az árát visszamenőleg korrigálná. Ellenben a zacskó darabárát a végén hozzácsapja. Mekkora tömegű lehet egy zacskó? 1 gramm? Vagy még annyi se! Ha 5 Ft (vagy 10?) darabja és így van ahogy írod, 5000 Ft/kg zöldség/gyümölcs/pékáru árig még így is jobban jár. A kérdés számomra csak az, ahogy írtam is, hogy azért a pár forintért tényleg megéri ügyeskedni?! Vagy lehet hogy van aki csak a "sport" kedvéért csinálja...?

márc. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
24%
7-es elmondom azóta hogy, leveszek egy terméket ami be van árazva 550-ft ra de a csassánál már 750-hoz azóta!
márc. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

#15, nem a 7-es vagyok. De ilyenkor irány a vevőszolgálat! Ha tényleg alacsonyabb ártábla van kirakva, akkor jogszabályilag kötelesek azon az alacsonyabb áron biztosítani neked a terméket. Ezt általában be is tartják. Azaz visszaadják neked a különbözetet. Sőt, én már jártam úgy is (igaz nem Tescoban), hogy kárpótlásul még egy pár száz forintos vásárlási utalványt is kaptam a különbözeten felül.

Szóval erre nem az a megoldás, hogy te meg elkezdesz bosszú-lopni. Ha lebuksz, az nem lesz mentség, hogy te csak a 750Ft-os fenti storyd miatt tetted.

márc. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
48%
10, a krumpli sokszor drágább a banánnál.
márc. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Olyan szokott lenni, hogy valaki az olcsóbb almát üti be a drágább helyett stb. Nem szoktam visszaélni vele, de eddig nemm volt ekkora ellenőrzéd.
márc. 16. 05:51
 19/22 anonim ***** válasza:
53%

"10, a krumpli sokszor drágább a banánnál."

Érdekes... Nálunk a krumpli 300Ft körül van, a banán 700. (Pont a héten néztem.) Hol van 300 alatt a banán? Ha a krumplit 700 fölött adják, akkor ne ott vedd!

márc. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
70%
19, 399 volt a banán a héten, krumpli meg régóta nincs 400 alatt.
márc. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!