Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Melyik szervnél tudok bejelent...

Melyik szervnél tudok bejelenteni olyan élelmiszerboltot, aki rendszeresen lejárt terméket ad el?

Figyelt kérdés

Élelmiszerbolt Budapesten. Sokadjára futok bele, hogy több hónapja lejárt terméket rakok a kosaramba. Ha pár napja járt volna le, nem lenne gondom, de most több, akár januárban lejárt, avas élelmiszerbe futottam bele.


A boltvezetővel nem érdemes egyeztetni, főleg, hogy nem is magyar.


Nem gond, ha névvel kell vállalnom a bejelentést, nem kell anonimnak lennie.


márc. 17. 22:03
 1/9 anonim válasza:
15%
Google Maps-en keresd meg azt a boltot, menyj rá az értékelésekre, azt írj 1 csilLagos értékelést, mert lejárt cuccot kaptál.
márc. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nébih
márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Írj be a vásárlók könyvébe.
márc. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
köjál
márc. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

4.! Na az a leghasznosabb. Egy megszűnt intézménybe bejelenteni roppant hasznos.


Milyen termékekről van szó? Biztos, hogy szavatossági idő, fogyaszthatóság/eltarthatóság járt lenne és nem a csomagolás/palackozás dátumát nézed?

Egyébként ami tegnap járt le, ma már nem értékesíthető töredék áron sem.

Első lépésben azért mégis csak ott helyben próbálkoznék, ha nem jár eredménnyel, akkor Nébih.

márc. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nébih lett a megoldás.


Az #1, 3, 4 hozzászólók értelmi képességeit és szövegértelmezését nem vitatnám.

A Google, Vásárlók könyve, Köjál (ez volt a leggázabb válasz) biztosan nem azok az irányok, amik megóvnak attól, hogy az iskolás gyereked ne avas, zöld penészes lejárt cuccot vegyen iskolába menet. Az ilyen helyre nem Google értékeléseket kell írogatni, hanem bezáratni.

márc. 18. 16:24
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem fogyasztóvédelmi hatóság. Én bemennék az áruház főnökéhez is, na meg ami aznap lejárt, azt ingyen kellene már adniuk, vagy 50
márc. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
vagy 50% kal olcsóbban (bocsi előző voltam)
márc. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Hát írd meg nekem privátban, melyik bolt és ne félj, majd én intézkedek... Koszos haszonleső banda lehet.
márc. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!