Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mely boltokban szokott lenni...

Mely boltokban szokott lenni olyan ananász és avokádó, amelyik már érett (de nem rothadt) és egyből fogyasztható és nem kell egy hétig várni otthon, mire megérik?

Figyelt kérdés
Főként az ananász érdekel. Nem konzerv, hanem friss.

márc. 21. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bárhol előfordulhat, de szinte sehol sem "tuti"

Az ananász is egy utóérő gyümölcs, ami éretlen, érett, és már erjedt állapotban is lehet az üzletekben.

Legalábbis én még olyan boltot nem találtam, ahol mindíg megfelelően érett ananász lett volna.

Sőt azzal volt rossz tapasztalatom, hogy a kívül tökéletesnek tűnő ananász már erjedőben volt.

A Lidl-ven, Profiban, egyszerű zöldségeseknék is azt láttam, hogy az ananászok különböző érettségi fázisokban vannak, az egész szállítmány hasonló szinten, ahol nagyobb mennyiséget tartottak ott esetleg a korábbi szállítmány már ehető állapotban, de sehol nem lehetett biztosra menni.

Az avokádó mimőség talán még rosszabb ebből a szempontból

márc. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Aldiban szokott lenni érett avokádó.
márc. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Élelmiszerboltokban.
márc. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Lidl-be járok a legtöbbet. ott szokott lenni érett avokádó. Ananászt is szoktam időnként látni, de azokat nem tudom mennyire érettek.
márc. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ananászt nehezebb de pár nap alatt sokat érik konyhaszekrény tetején.

Avokádót speciálisan árulnak ami már meg van érve.

márc. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
márc. 21. 10:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!