Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Önkiszolgáló kasszánál tételes...

Önkiszolgáló kasszánál tételes ellenőrzés?

Figyelt kérdés

A minap az egyik áruházban önkiszolgáló kasszánál fizettem, és a közös kasszás odajött, mikor tettem el a pénzem, leszakította a gép által kinyomtatott blokkot, és tételesen végigolvasta. Aztán letette a cuccaimra. Nem szólt az egész közben egy szót sem.

Őszintén szólva eléggé felháborított, hogy ilyen nyilvánvalóan tolvajnak néznek, és nem képesek kulturáltabban ellenőrizni. Ha ennyire nem bíznak a vásárlókban, akkor állítsanak be elég hagyományos kasszást, és nyalják végig az összes vizes zsömlét...

Értem én, hogy vannak, akik lopnak, de ez akkor is nagyon rossz élmény volt.

Szóvá akartam tenni (nagyon udvariasan) a recepción kifelé jövet a dolgot (a kasszásnak nem szóltam semmit, gondoltam, nyilván kiadták neki, hogy ezt csinálja), de még én voltam leteremtve, mondván, hogy "sokan lopnak". Ha annyit mondanak, hogy "sajnáljuk", azzal elengedtem volna a dolgot, de így...


Nektek volt már hasonlóban részetek? (Nekem még soha, bár gyakran választom az önkiszolgáló kasszát)

Ti hogy reagáltatok volna?



márc. 21. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden önkiszolgáló kasszánál ki van írva, hogy ellenőrzést végezhetnek. Nem kell magadra venni
márc. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is pár napja volt ez, de én nem háborogtam, mert mondta a pénztáros, h szúrópróba szerűen választott engem, ne aggódjak.
márc. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es: na igen, ha nekem is mond valami ilyesmit, én sem háborogtam volna. De nem szólt egy szót sem, még csak nem is köszönt, csak "kiszolgálta" magát...
márc. 21. 12:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen az a fő cél, hogy nyakon csípjenek valakit. A szúrópróba szerű ellenőrzések bevezetésének már önmagában van némi visszatartó ereje.
márc. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán megtehetik,jogos, Penny-ben biztonsági őr is szokott kosár vizitet tartani.
márc. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Bécsben olyanban is volt részem, hogy

- Taschenkontrol!

- Warum?

- Nur!

- Ales storno!

- einschuldigung...


és ott hagytam mindent. A pénzemet vita nélkül visszakaptam.

márc. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én beírtam volna a vásárlók könyvébe, vagy megírtam volna a külföldi központnak. Nem az ellenőrzés a gond, hanem először a pénztáros udvariatlansága, utána pedig, hogy az ügyfélszolgálatos sem volt semmivel udvariasabb.
ápr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!