Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hogy lehet a sparban munchot...

Hogy lehet a sparban munchot venni?

Figyelt kérdés

#SPAR #Munch #muncs
márc. 21. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Felmész a munch honlapra vagy letöltöd a munch appot. Keresel egy spart amiben van elérhető munch. Lefoglalás gombbal beteszed a kosárba. Kifizeted a kosár tartalmát. Megnézed az idointervallumot amikor érte lehet menni. Értemész. Megkérdezed bármelyik eladót vagy pénztárost hogy hol tudod átvenni. Előhozzák. Megmutatod az appon hogy ott van a rendeléseidnél lefoglalva és kifizetve. Odaadják.
márc. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
...és az appban az átvételt meg kell jelőlni.
márc. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Ha valahol van vevőszolgálatos pult, a nagyobb Sparokban akkor érdemes ott érdeklődni először. A kisebbekben az eladók tudni fogják.
márc. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
aztán otthon szürnyülködsz hogy nem is érte meg :D nálunk ezt csinálták, először becsábítgatják az embereket, aztán már közel sincsnek benne olyan jó cuccok -több ember állítja. remélem másfelé még tisztességesebb a munch
márc. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4.

Én még soha nem csalódtam a minőséget és mennyiséget illetően. Azt meg nem tudom elképzelni, nem is logikus, hogy amikocs csatlakoznak a rendszerhez, akkor kezdetben a teljesen ó termékeket teszik be, majd amikor már rákaptak az emberek, jöhet az ehetetlen.

A vásárlók tudják értékelni ötös skálán és szövegesen is a helyet és termékeket. Ha azt olvasom, hogy bunkók az eladók, és kőszikla kemány a pogácsa, csoffadt a saláta és büdős a hús, akkor nem megyek oda. Ebben mi az üzlet?

márc. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt rengeteg jó és pár rossz. Rossz alatt értsd a penészea paelizsant. De ezt az ugyfelszolgalat jelzes utan rogron karpotolta.

Volt egy spar amiben kifejezetten bena csomagok voltak. Tobbszori jelzes utan szoltak nekik es azota rendszeresn muncholok ott

márc. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!