Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hol lehet kapni színes-édes...

Hol lehet kapni színes-édes popcorn-t?

Figyelt kérdés

Mo-n élő külföldi barátaim ezt szeretik, és náluk bárhol lehet kapni, itt viszont én leginkább csak nagyobb rendezvényeken szoktam látni, ha van. Szeretném őket ezzel meglepni, és nem tudom, hol tudok hozzájutni? Nem vagyok Bp-i, de szoktam feljárni, és ha valaki esetleg Pesten tud ilyen üzletet, kérem írja meg!


Nagyon köszönöm!



2012. máj. 3. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Kerepesi-Hungária krt sarkán (Népstadionnál) van egy illatszer-édesség diszkont, én ott vettem. Mikróban lehet kipattogtatni. Csokisat, karamellásat vettem, nem tudom volt e másmilyen édes.
2012. máj. 3. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az 1.vagyok, most voltam a tescoba, kíváncsiságból megnéztem, van karamellás, a Mogyi gyártja! Lehet gyárt többfélét, utánanézhetsz neten, hátha...
2012. máj. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ha valaki tud még ilyet, írjon!
2012. máj. 3. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!