Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Milyen típusú rizsfőzőt...

Milyen típusú rizsfőzőt vásároljak?

Figyelt kérdés
Mire kell figyelni ha rizsfőzőt vásárol az ember, esetleg tudtok-e ajánlani webáruházat(akár külföldit)ahonnan be lehet szerezni az általatok ajánlott típust.

2012. okt. 29. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
1%
Sima lábos !!!! Teljesen felesleges venni ilyen készüléket ,ha csak nem éttermet nyitsz..
2012. okt. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Anyám, borogass!
2012. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Eddig hogy főzted a rizst?
2012. okt. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
megyek veszek előre gyártott nokedlit,lángos tésztát,palacsinta lapot.... Rizsföző ?? Veszek 1 kinait aki egésznap nekem főzi a rizst..
2012. okt. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bumbi02 ***** válasza:
28%

Étterembe se kell rizsfőző. 400 fős vacsorára is úgy főzzük a rizst mint 4 fősre:)


Amúgy, rizsfőzőnél arra figyelj, hogy nem szabad megbízni benne. Nem mindig kapcsol ki időben, és van hogy felhabzik a rizs + dobálja a fedőt, tehát jobb oda figyelni rá félszemmel, és magadnak kikapcsolni. Bár innentől kezdve, majdnem ugyanolyan mintha magadnak főznéd a rizst lábosban.

2012. okt. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
ez nekem új. szerintem annyi haszna lehet, mint a dvd visszatekerőnek...
2012. okt. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!