Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Létezik olyan, hogy 100%-os ecet?

Létezik olyan, hogy 100%-os ecet?

Figyelt kérdés
Dió befőttet szeretnék csinálni. Az interneten kerestem rá a receptre. Ott írták, hogy 100%-os ecet kell hozzá. De én csak 10 és 20%-os ecetről tudok. Ezt csak elírták volna?
2013. júl. 5. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Labortechnikai felhasználásra van de súlyosan maró sav, szerintem csak elírták a 10%-ost. Nem véletlenül csak 20%-ig higítva kapható közforgalomban.
2013. júl. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom van e, azt viszont 100%-osra mondhatom, hogy egyetlen ételhez sem kell olyan, még ha létezik is.

Gondolom a mindmegette receptjében olvastad. Ott azt is írják, hogy ételecet. Márpedig étkezési célra egész biztos nem használnak ilyeneket. Az 10%-os lesz, szerintem is elírták.

2013. júl. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 6. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!