Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mit jelent az, hogy pl.2,25/kpl?

Mit jelent az, hogy pl.2,25/kpl?

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 21:00
 1/6 Hisztamin Antal válasza:
Szövegösszefüggésben kellene látni. A nickneved alapján gyanítom, autós témakörben keresel. Vszg üzemanyag hatékonyságot adják meg ilyen mértékegységben: kilométer per liter
2013. júl. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ööö.... hát nem igazán. Konkrétan, ezt egy finn IKEA-ban láttam. pl. ételhordó, 3 db 4.99 euro/ kpl
2013. júl. 16. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:
kuplung
2013. júl. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na jó. A kuplungnak meg az üzemanyagnak mi köze az IKEA-ban kapható bútorokhoz?
2013. júl. 17. 15:40
 5/6 Hisztamin Antal válasza:
Valóban nincs sok köze. De mivel nem írtad meg a kérdésben, hogy hol, milyen szöveg összefüggésben láttad a kifejezést, ezért találgattunk. Ez a h-lye kérdésre h-lye válasz klasszikus esete. Lehet, hogy a jó válasz egy finn szótárban rejtőzik.
2013. júl. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A google fordító nem hülye találmány apróbb segítségkérésre. Beírtam forrásnyelvnek a finnt, majd kpl és lám-lám azt jelenti: minden. Tehát azt jelenti, hogy az ételhordó 4 euro/darab. Szerintem.
2013. aug. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!