Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Volt már problémátok a Tescoba...

Volt már problémátok a Tescoban vásárolt hússal?

Figyelt kérdés
A közelünkben Tesco van, kicsi és nagy is, ha este megyünk vásárolni, oda szoktunk menni. Egyszer a kicsiben vettünk egy kistálcás csirke alsócombot, a páromnak gyomorrontása lett tőle. Aztán a múlt héten vettünk a nagyban egy nagytálcásat, kinyitom és büdös volt a hús. Vettünk csirkemellet is, mind a kettőn ugyanaz a dátum volt, de a csirkemellel nem volt probléma. Soha többé nem fogok ott húst venni.
2013. aug. 22. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem volt ,de soha nem előre csomagolt tálcásat veszek hanem a hús pultból kérek..
2013. aug. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszáj tálcásat venni.

A tálcással én is sűrűn jártam így, bár én a Sparban.

Sajnos a tálcás hús gyorsan büdösödik és nyálkásodik, ezért nem is veszik olyan sokan.

Én hentesnél szoktam húst venni, és mielőtt kifizetném beleszagolok.

2013. aug. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tescossal még nem, de Aldiban háromszor vettem olyan húst ami kibontásnál szó szerint büdös volt, ment a kukába. Pedig nem járt le. A tálcásokkal az a baj, hogy ha nem teszik időben a hűtőkocsiból a hűtőbe (főleg nyáron) akkor hamar megromlik.
2013. aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tescoban még soha nem vettem tálcás büdös húst, persze mindig jól megnézem a színét és az állagát, és persze a lejárati dátumot is, máshol viszont már vetttem, pl. piacon hentesnél, ahol régebben soha nem volt romlott.
2013. aug. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
tálcás húst nem veszek, ez alap nálam! mindig a hentesnél vagy a nagyáruházban a húspultban. tálcásat soha.
2013. aug. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt soha se panasz tescoba kapható húsra.Tálcást mi sem vesszünk.

De húst így is legtöbbször CBA hentesnél veszünk.

2013. aug. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 doboszoli ***** válasza:
100%

Régebben volt.

Mostanában messzire elkerülöm.

2013. aug. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg nem,de csak azert mert veletlenul sem vasarolok a tescoban. Se hust,se semmi egyebet. Mindent a sparba,intersparba,cbaba veszek,messze elkerulom a tesco,auchan,lidl,aldi stb. hipereket.
2013. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!