Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hogy hívják az ilyen dolgozót?

Hogy hívják az ilyen dolgozót?

Figyelt kérdés

Aki az élelmiszerboltokban a kenyerek vágásával és a pékáruk kiadásával foglalkozik?

kenyérpultos? pékárui eladó? Mi a hivatalos neve, tudja valaki?


2013. szept. 1. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
ez két külön ember, aki vágja az vagy kemencés, vagy táblás ( pékségtől függ hogy kivel csináltatja... vagy éppen amelyiknek van ideje) aki kiadja a kész árut, az meg készárukezelő, vagy árukiadó.
2013. szept. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez szerintem boltonként változik, sőt, biztos, hogy kisebb üzletek esetében még nincs is külön "reszort-felelős", hanem amelyik eladó éppen arra jár, vagy éppen végzett egy másik pultnál, az megy oda, és végzi el ezeket a feladatokat.

A mi kisvárosunkban pl. az egyik Coop-üzletben van külön kenyér-pékáru részlet és ott áll mögötte a kiscsaj. A másik Coop-os üzletben ezek a dolgok a felvágottakkal van egymás mellé rakva, és az intézi aki éppen ott van.

A harmadikban pl. a műszakvezetőt is láttam már kenyeret szelni és kirakni.

Változó.

2013. szept. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert nekem ez volt a feladatom az előző munkahelyemen, és nem tudom mit írjak az önéletrajzomba. Ezenkívül volt saját reszortom is. Lehet hogy gáz, hogy nem tudom, de engem ott csak csemegésnek hívtak, viszont a csemegés szóról mindenkinek a húsáru jut eszébe...
2013. szept. 1. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Akkor írd oda, hogy csemegés és kenyér-pultos!!!!
2013. szept. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kenyér pultos! ez az! köszi
2013. szept. 3. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!