Lidl vagy Aldi?

Figyelt kérdés
2013. szept. 16. 22:28
1 2 3 4
 1/33 AeonFLUX válasza:
83%
Lidl
2013. szept. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
62%
Egyiket sem szeretem, de akkor már inkább Lidl.
2013. szept. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
85%
Fene tudja. Aldi az nemrossz hely de a környékemen nincs közelben csak 30 km-re de oda havonta egyszer ha járok mármint abba a városba meg nem árulnak annyira jó dolgokat. A Lidl-vel nincs bajom de mindent ott sem kapo meg sajna, oda inkább a nasikért járok vagy ha valamilyen hét van mondjuk amerikás vagy görög, vagy fenetudja és látok valami jót akkor beszoktam nézni, de nem nagyon szeretek oda sem járni de ha választani kéne akkor Lidl.
2013. szept. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Tipikusan olyan üzletek, ahova csak édességért járok. :D

Aldit nem szeretem valamiért, nem tetszik a hangulata, szóval ha muszáj, lidl, de nagybevásárlást egyikben se tartanék.

A lidl-ben több bevált termékem van, és a pékségüket is szeretem mondjuk. :)

2013. szept. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
70%
Lidl.
2013. szept. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
0%
CBA
2013. szept. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
82%

Aldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

Már ha választani kellene, amúgy nem ilyen helyeken veszem az élelmiszert (sem). A mi környékünkön egyértelműen jobb az aldi. Ők jobban figyelnek a dolgok minőségére, és ár érték arányban sem rosszabb. Persze lenne mit fejlődnie mindkettőnek.

2013. szept. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
75%

Lidl.

Csokik, müzlik, zabpehely, nápolyik, péksütik olcsók, és nagyon finomak.

Lidl-ben még szeretjük a kiskondás szalámit, pulykamell sonkát, szeletelt sajtokat, túrót.

A hús, zöldség-gyümölcs nagyon drága, még ha akciós is akkor is elgondolkozom rajta.

Amikor vannak ilyen retro hetek, vagy más hetek azok jók, akkor mindig megyek.

2013. szept. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
11%
Egyiket sem szeretem,nem jarok oda soha,mert nem talalok szinte semmi ismert markat. Szerintem a cba, spar,interspar ahol erdemes vasarolni.
2013. szept. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
68%
Lidl!
2013. szept. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!