Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Milyen élelmiszerboltba...

Milyen élelmiszerboltba jársz, és miért?

Figyelt kérdés
A közelünkben van Auchan, és Tesco is, mégis a Pennybe járok, mert az a legolcsóbb. A Spar egyre jobb, oda is be szoktam menni. Amit gyűlölök: az Aldi és a Lidl, mert akármit is mondanak baromi drága, főleg az Aldi, és pocsék a minőség (pl. virsli, tejtermék stb.) Aki ilyenbe jár, az miért teszi?
2013. okt. 3. 15:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

Intersparba, mert bár drága, de a minőség is magasan veri az összes többit, és Auchanba, mert hétköznapi dolgokra az is jó és olcsó.


Nem tudom mi a bajod az Aldival, amíg mellette laktam csak ott vásároltam, a "sima" Spar, Tesco és legfőképp a Penny minőségét fényévekben verik szinte mindenben, egyedül friss húst (mert drága) és zöldség-gyümölcsöt (mert összenyomódott mind) nem volt érdemes náluk venni.

2013. okt. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

A Lidl és az Aldi is nagyon jó, minőségben is. Nekem még soha semmivel nem volt bajom, amit ott vettem. Nyilván vannak olyan cuccok, amik (elsősorban az olcsóságuk miatt) nem a legjobb minőségűek, viszont rengeteg olyan sajátmárkás vagy külföldi termék van, ami tökéletes. És relatíve olcsó.


Én egyébként a Tescoba járok a legtöbbször, elsősorban azért, mert 2 percre van tőlem, míg a Lidl például 10-15.

2013. okt. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Drága szerinted a Lidl? Hm... PL. 1 liter magyar 2,8%-os tej 170 forint, a Tescoban ugyanezt 220-ért kapod meg. A Sága gyerek virsli 320 Ft. a Lidlben, 400 a Sparban! A 1,5 literes ásványvíz 60 Ft. a Lidl-ben, 100 Ft. bárhol máshol olcsón. Minőségről meg annyit, hogy mindenhol lehet gagyit is meg minőségit is kapni, és csak a te választásodon múlik, hogy mit veszel meg. Én a Lidl-be járok, és teljesen elégedett vagyok, A Spar rohadt drága. Az Aldit nem ismerem.
2013. okt. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nekem van a környéken Penny, Interspar, Aldi, picit messzebb (bringával tíz perc) Tesco és Lidl, így én válogatok. Van ami itt olcsó, van ami ott, és van termék amit itt szeretek, van amit ott :D


Olyan nincs, hogy adott boltban csak pocsék minőség van. Mindenhol van mindenféle, válogatni kell, nem vakon leszedegetni a cuccokat a polcról :)

2013. okt. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi a pennybe járunk jó árak jó cuccok. Bár az nem tetszik h ami jó cucc pl. vmi tál nincs kirakva.
2013. okt. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Tescoba a legtöbbet.De ez nem a sima tesco,hanem a tesco etra,azóta a pékáru része nagyon jó lett,és messziről sem a gagyi teszkó.80%-ban ott vesszük a dolgokat.

Intersparban szoktunk még,de egyre kevesebbet,annak romlik a minősége-legalábbis itt- és drágul nagyon.Legutóbb romlott húst is sikerült vennem ott.


Lidl,Penny,Aldi,Auchan is van,igaz azok kocsival 10-15 perc,oda max akkor megyünk,ha valami olyan látok meg az ujságjukban,ami megtetszik,de tescoban nincs.

2013. okt. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Többnyire Spar, nagyobb bevásárlásokat (tisztítószerek, WCpapír, macskaalom, tartós élelmiszerek... stb) pedig az Aldiban intézzük.
2013. okt. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Spar, Lidl és CBA, ezekben vásárolok Pennyt nem szeretem.

Figyelem az akciókat és így a három boltból össze tudom hozni, hogy olcsóbban vásároljak, igaz zöldséget, gyümölcsö, húsfélét csak piacon vásárolok.

2013. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

2 Coop + egy egész jó maszek-bolt van szinte az utcában. Napi szinten azokban vásárolok.

A Penny egy kicsit távolabb, oda akkor megyek, ha valamit akcióznak és szükségem van rá.


Tesco és egyéb hasonlók (őrültek) a várostól számítva kb. 1 km-re épültek, oda már mióta a rendszeres buszjáratot is megszüntették, azóta szinte nem is megyünk. Kész tortúra odáig eljutni, csak azok járnak, akik még csinálják a "havi nagybevásárlásokat".

2013. okt. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekünk is közelben van a Tesco,Lidl,Aldi,és Penny is... Legtöbbször a Tescoba megyünk,mert az a legnagyobb ezek közül,és ott megtudunk venni mindent egyszerre. Pennyt gagyinak tartom,bár néha vannak jó áron cuccok , (ide nagyon ritkán járunk ) , de emellett az Aldiban és Lidl -ben is nagyon jó termékek vannak szerintem,jó áron ! Aldiba is ritkán járunk,Lidl-be többször . Én szeretem a Lidl-t . Pl. bécsi virsli...vettünk már pultból Spar-ban és Tescoban....na a Lidl-s csomagolt messze veri a többit amit eddig vettünk...nem gondoltam volna hogy minőségileg nekünk sokkal jobban be fog jönni a Lidl-s csomagolt ! Az lett a kedvencünk ! A pékáruról meg nem is beszélve... Mióta helyben sütik,nahát iszonyat finomak ! Tescot már annyira nem szeretem,régen sokkal jobb volt. Akár egy Tescos cola,vagy a pékáru...régen kívántam a sajtos kiflit,ha elmentem mellette..ma már ha utánamdobnák se kellene :/ A húspultban sem szeretem,ha látom hogy már pár naposak a húsok,esetleg muszáj vennem belőle,és érzem hogy már át lettek mosva :/ dehát a Spar viszont messzebb van tőlünk... Sparban szerintem jó minűségűek a dolgok,talán kicsit drágább mint a Tesco,illetve a húsoknál sok a zsíros hús.... az nem jó benne ... nagyjából ennyi a véleményem ezekről :) de ahogy tényleg mindenki írja,mindenhol vannak jó és rosszabb termékek :)
2013. okt. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!