Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Nyitva van ilyenkor valami bolt?

Nyitva van ilyenkor valami bolt?

Figyelt kérdés
Elfogyott már szinte az összes kaja, csak a maradék több napos nem hűtőben tárolt (mondván nem fért el :)) kaja van, de abból sem a gusztusosabb fajta. Ettem már tejbegrízt de azért még szeretnék enni valamit a nap hátralevő részében. Nem lehet hogy semmi bolt nincs nyitva csak van valami :(
2014. ápr. 21. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Éjelnapi.
2014. ápr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Éjjel-nappali boltok nyitva vannak. Esetleg még is találsz valami ehetőt a kaják között.
2014. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

úúúú tejbegríz! Mindjárt csinálok is :)

Szerintem kis magánboltok sok helyen nyitva vannak különben!

2014. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ha valami nem fért be a frizsiderbe akkor abban a frizsiderben csak van valami... Amúgy nem hiszem el, hogy nincs otthon se kenyér, se liszt se semmi. Süss palacsintát akkor.
2014. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ah én is most tejbegrizt föözk...megkivántam töled :D
2014. ápr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Itthon sincs kenyér, a drága férjem megette magában tegnap:D
2014. ápr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Max éjjel-nappalik... a kisboltok is korábban zárnak ilyenkor, azok is, amik estig nyitva szoktak lenni, de egy körutat megér.


De az éttermek többnyire nyitva vannak szerintem. Onnan tudsz hozatni valamit.


Vagy lángos, fánk, palacsinta elég kevés hozzávalóból megoldható.

2014. ápr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!