Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Lidl olcsóbb vagy drágább a...

A Lidl olcsóbb vagy drágább a Tescohoz képest? Mennyivel? Minőségileg jobb vagy rosszabb?

Figyelt kérdés
2014. nov. 9. 08:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Én Lidl párti vagyok, árban lehet kicsit több, de minőségileg messze túlszárnyalja és nemcsak a tescot
2014. nov. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
szerintem árban nincs sok különbség, de szerintem is jobb a lidl mint a tesco
2014. nov. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Lidl-ben vásárolok inkább. Minőségben jobbnak tartom.
2014. nov. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
választék az nincs a lidl-ben, de amúgy kajában jó.
2014. nov. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit drágább, mint a tesco gazdaságos termékek.

Viszont nincs választék, egy termékből van egyfajta, vagy azt veszed meg, vagy nem veszel semmit.

A minőség változó, vannak tényleg jó minőségű termékek, de némelyik katasztrofális. Idővel ki lehet tapasztalni.


Én mindkettőben vásárolok, ami jó és olcsó, azt megveszem a lidlben (vagy aldiban), de a legtöbb terméket inkább a tescoból veszem - főleg hogy onnan házhoz is hozzák :)

2014. nov. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
70%

Árban több mint a Tesco, jóval kisebb választékkal.

Én inkább Tescoba járok. Igaz, hogy ott is árulnak minden szemetet, de ott a minőségi kaják is megtalálhatóak a sok szar mellett.

Én inkább valamivel drágábbat, jobbat, viszont kevesebbet szoktam venni.

2014. nov. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Van amit a Lidl-ben érdemes megvenni van amit a Tescoba-n


Én úgy vagyok ezzel hogy a kisebb napi bevásárlást a Lidl-ben tudom le, mivel a környékünkön a kisbolt bezárt sajnos így kénytelen vagyok 3utcával arrébb a Lidl-be menni de különösen bajom nincs vele, kenyér, zsömle, kifli, meg egyéb péksütik jók a Lidl-ben tejtermékek is viszonylag jók és nagyjából egy árban vannak mint a Tesco-ban én mindig ott veszem meg a karton tejet ahol épp olcsóbb és ennyi. A Lidl-vel annyi a bajom hogy konzervek közül sok olyan nincs amit a Tesco-ban pl megkapok, felvágottak közt is sok Lidl márkás van amit csak ők árulnak azok elég jók is, minőségileg nagyjából mindent megkapok ott mint a régi kisboltban csak más a csomagolásuk, viszont drágábbak is valamivel. Én 2 hetente megyek nagy bevásárlásra akkor a főzéshez előre beszoktam vásárolni javarészt hústermékek szempontjából nekem a Tesco jobban bejön mint árban mint minőségben is, egyáltalán nincs rájuk panaszom mert a Tescoban találok olyan jó árban lévő termékeket amiket a Lidlben nem kapok meg. Viszont a Lildbe is van olyan amit meg a Tescoba nem kapok meg. Én mindkét helyen vásárolok mert nekem kb simán kitelik az időmből, meg pénzből is Tesco igaz másik városban van de autóval 15 perc alatt ott vagyok és mivel gyakran járok oda így igazából útba tudom ejteni azt is. Más más üzletekbe csak nagyon ritkán járok ezeken kívül, jobbára oda is csak akkor ha olyan dolgot látok az újságban ami kifejezetten érdekel pl az Auchan is jó bár tőlem 30 km-re van de ha olyat akarok venni ami megéri és több mindent akkor ott tartok egy nagy bevásárlást ott veszek meg mindent és 2 hétre le van a gond, Lidl-be meg csak a napi dolgokat veszem meg a kenyeret, zsömlét, meg egyéb péksütiket, meg ha hirtelen kell valami akkor még azt. Zöldséget, csak is kizárólag külön zöldségesnél veszem mert zöldségek szempontjából egyik nagy üzlet sem jön be, igaz hogy a kisebb zöldségeseknél drágább a cucc de a minőség is jóval több ami azért nem mindegy.

2014. nov. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%
A Lidl-ben nincs választék és az alapvető élelmiszerek drágábbak, mint a Tesco-ban. Én mindkettőben vásárolok, hó elején egy nagybevásárlás a Tesco-ból, minden alapvető élelmiszer, papíráru, mosószer, stb. És kb. hetente veszek a Lidl-ben gyümölcsöt, zöldséget (mert szerintem abban nagyon jók) plusz a Lidl-ben van mindenféle extra dolog, amit máshol nem is lehet kapni .
2014. nov. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy icipicivel drágább, de minden minőségibb. Ha megnézed, a Lidl-ben 80%-ban csak német import árút találsz, kis mennyiségben pedig magyar gazdaságok termékeit (zöldség-gyümölcs pl.)
2014. nov. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Én minden terméket ott veszek meg, ahol a legjobb arra a termékre az ár-érték-arány. van, amit a Lidl-ben, van, amit a Tescoban, és vannak, amiket más üzletekben.

Tescoban a vajat veszem például, és a mosóport, szappant, vattát, intimbetétet, fülpiszkát, kávét, csokoládét. Lidl-ben is csokit, a kenyeret, kefírt, kólát, retket, WC-papírt. Meg amik éppen jobb áron vannak, fejemben vannak az árak.

2014. nov. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!