Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Húsvét után az áruházak mit...

Húsvét után az áruházak mit csinálnak a sok megmaradt húsvéti édességgel?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 6. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Eladják leárazva.
2015. ápr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Kiárusítják, az ünnepek utáni leárazások a legérdekesebb kincsesbányák. Ilyenkor annyiért kaphatsz meg mindent, amennyit ér, nem kell senkinek a hasznát kifizetned.
2015. ápr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagy leárazással eladják szinte fillérekért. Én ilyenkor szoktam megvenni a minőségibb csoki nyulakat és egyéb dolgokat amiket fele annyiért megkapok vagy még olcsóbban, és ezeket itthon egy karton dobozba gyűjtjük hűvös helyen és amikor sütit csinálunk akkor felhasználjuk csokimáznak vagy elnassoljuk ha olyan kedvünk van.

Karácsonyi díszeket is januárba vettem meg fillérekért majdnem egy teljes fára való dísz garnitúrát vettem izzókkal együtt szinte fele annyiért.

2015. ápr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én szombat reggel láttam kitéve néhány csomag szaloncukrot.

Szerinted? :)

2015. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Holnaptól megveheted olcsóbban
2015. ápr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 patrik0103 válasza:

Egy részét visszaküldik a gyártónak aki átcsomagolja mikulásnak.

Én többször is jártam már úgy, hogy a mikulás csokit kibontva nyúl mintájú csokit találtam.

Néha a forma is megegyezik fülből sapka lesz testből meg puttony :)

2015. ápr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Valóban, amit még leárazva ellehet adni, az eladásra kerül, ami megmarad azt visszaküldik és újrahasznosítják valamelyik termék vagy éppen szezonális termék előállításakor.
2015. ápr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Láttam én már a visontai hőerőmű udvarán több tonnás mennyiségben elégetésre váró szaloncukorhegyeket.
2015. ápr. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!