Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért volt ezért mérges a...

Miért volt ezért mérges a boltoscsaj?

Figyelt kérdés

Egy kis közért élelmiszerboltban vettem egy doboz tejet és a pénztárnál ahogy kifizettem a pénztárgépből mikor kitépte a blokkot a csaj nem nekem adta ide,hanem hátra beledobta a műanyag szemeteskosárba ahol már sok összegyürt blokk volt. Én meg mondtam neki,hogy "a blokk az hol van"? Kérném. Erre cuppogva morcosan lehajol a műanyag kukához,ki akarta venni de már nem tudta,hogy melyik az a sok közzül és mérges arccal beütötte mégegyszer a vásárolt tejemet és idenyomta a blokkot,mondtam köszi,szia. Nade ő nem mondta ám ,hogy szívesen meg heló semmi.


Miért volt ezért mérges?

A blokkot a vásárlónak kell odaadni,nem ledobni egy blokkgyüjtő kukába. Vagy azt hitta,hogy egy tejért nem kell blokkot adni a vásárlónak?



2015. okt. 14. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Kötelessége blokkot adni,nem csináltál semmi rosszat. Én nem szoktam elkérni vagy azonnal dobom is ki,de pl. volt olyan,hogy másnak vásároltam vagy igazolás kellett a bevásárlásaimról más miatt,akkor fontos,hogy megkapjam. Neki egyszerűen ilyen hangulata volt,hogy most tojik bele mindenbe,nincs kedve dolgozni :)
2015. okt. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Kötelesége igen de sok embernek nem kell ezért csak gyülne a pulton és mivel beütötte megint ezért számolja árba de fizetni nem fizettél visszont a tej árát is
2015. okt. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
adozni a kell ugy hogy vagy 240ft tal vam minuszba adóval együtt és sok kicsi sokra megy bocs nem tudtam elküldeni egybe teloról
2015. okt. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Trevor. ***** válasza:
90%
Lehet csak rossz napja volt.
2015. okt. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
Nyilván oda kellett volna adnia, de egy tej blokkja ilyen fontos volt neked? :D
2015. okt. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%

Dobja ki akkor, amikor a vásárló máf elment, és ott hagyta!

Kötelessége odaadni, kérdező, ne hibáztasd magad.

Tegyük fel, mi van akkor, ha a tej nem jó, akármiért. (Le van járva, vagy rossz körülmények közt szállították, tárolták, megromlott,stb.) Hogy viszed vissza, ha nincs meg a blokk?

2015. okt. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

A legtöbb vevő nem szokta kérni a blokkot, ezért a csaj inkább helyből a kosárba dobja, mert különben teleszemetelnék vele a boltot.


Te viszont kérted a blokkot, de már nem találta meg a többi között, és emiatt - mivel újra be kellett ütnie - több száz forintos vesztesége keletkezett. Ez bosszantotta őt.


Örülök, hogy fényt tudtam deríteni számodra az emberi lélek egyik fehér foltjára, és sikerült megvilágítanom számodra ezt a tényleg rejtélyes, még mesterpszichiáterek és mesterdetektívek számára is igen nehezen kibogozható esetet.

2015. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha ezt egy ellenőrrel csinálja, az állásába kerül, a bolt meg fizetheti a büntetést. A blokkot MINDIG a vásárló számára elérhető helyre kell tenni a pultra, esetleg a szatyorba az áru mellé. Teljesen jogtalan a hisztije.
2015. okt. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ahogy valaki irta: Azért kellett a blokk,mert ha valami baj van a tejjel a blokkal tudok reklamálni.


Már szívtam meg nem tejjel,felvágottal. Hazamentem akkor vettem észre hogy nem volt jó a felvágott ,de már a blokkot kidobtam és nem tudtam visszamenni reklamálni. Azóta tanultam az esetből és mindig elviszem a blokkot.


A kiscsajnak meg ,hogy mégegyszer be kellett ütni. Tanulópénz,hogy máskor nem dobja ki a blokkot hozzáteszem szabalytalanul hanem odaadja a ásárlónak.

2015. okt. 14. 22:52
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az jutott eszembe,.hogy ellenor is lehettel volna, de akkor ismer teged? Nekem mondjuk azertis jo,mert van,.hogy utana megyekashova ia. Amugy ezt egyszsr csinalnak meg velem...a tarcamert nyulnok es kozolnem,hogy most ez egy ellenorzes akkorugy egyebkent. Ellenorok meg dohanyboltba is bekuldik ismeros v sajat gyereket, hogy kap-e vajon cigit szemelyi bemutatasa nelkul...
2015. okt. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!