Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Tudtok Győrben ilyen helyeket?

Tudtok Győrben ilyen helyeket?

Figyelt kérdés
Nehéz mostanában tartanom a diétám, leginkább az ebéden es uzsonnán csúszik el a dolog, mert tényleg borzasztóan sűrűek a napjaim és nincs időm főzni sokszor. Tudtok olyan boltokat, éttermeket Győrben, ahol tudok iskola előtt venni diétás ennivalót? Olyat, amiben van fehérje és "jó" szénhidrát... Kondizom már majdnem egy éve és most vagyok mélyponton a kajálásban, szeretném, ha nem a "semmiért" kéne edzenem... 17/L

2016. nov. 28. 20:32
 1/2 Noblesse Oblige ***** válasza:

Hát CH csökkettent cuccok vannak a Lidl, Sparban. Ezek péktermékek.

Én sokszor csinálom, ha gyorsan kell kaja, hogy a Sparnak van grill részlege, és grillcsirkét veszek meg lehet salit. Árkádos Sparban pl van pult hogy összedobd magadnak a salit.

Amúgy a dönnerhátnak is van olyan gyrostála ahol hús van meg saláta (czacikit max nem kérsz hozzá).

2016. nov. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Megkérdezhetem hány kg vagy és milyen magas?:o
2016. nov. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!