Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mitől ilyen gusztustalan az...

Mitől ilyen gusztustalan az ország összes zsömle-kifli-kenyér, és péksüteményének a higiéniája?

Figyelt kérdés
Legyen az tesco, spár, cba, az összesbe ha zsömlét, vagy péksütit veszek, undorító legyek repkednek a kaján, vagy muslincák. Én szerintem ez undorító, főleg, hogy a légy az tudjuk, hogy honnan származik, és mit csinál az étellel (beköpi). Tehát ahol ennyi légy van, ott nem azért vannak legyek, hanem mert valahol, talán az ételek raktárában, rothadnak a dolgok, amiket persze gondolom a vásárlóknak adnak el. És ha mégis ez nem így van. Lehet egyáltalán védekezni a mocskos rovarok ellen, vagy tényleg azt kell zabálni a magyarnak, amit szétköpködött már a kakára repkedő légy? Nem beszélve arról, hogy az összes mosdatlan koszos ember végig tapicskolja az összes péksütit mielőtt választ. A zöldségeknél szintúgy ugyanez a helyzet! Létezik olyan ország, ahol ügyelnek erre? Hogy például ezek a termékek elzártak legyenek a rovaroktól, és hogy nem önkiszolgáló legyen, hanem tisztálkodó eladó?
2017. aug. 20. 08:14
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Jó tudni, hogy a Tesco-ban, a Spar-ban, és a CBA-ban van az ország összes pékáruja.
2017. aug. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
És már a gabonaföldeken is! Mindenféle koszos, antihigiénikus rovar mászkál a gabonán, az égnek madarai kis- és nagydolgukat rá végzik!
2017. aug. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
A légy továbbra is csak a húst köpi be, ettől függetlenül azt eltaláltad, hogy rászáll a péksüteményekre is. Az ágyadban meg atkák élnek. tiszta horror ez az élet :)
2017. aug. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
És ha még azt is tudnád, mi minden történik a pékáruval, amíg odakerül a polcra, vagy mik lehetnek a papír- nylonzacskóban, amibe neked a pékségben belepakolja a kesztyűs kiszolgáló...:D
2017. aug. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Engem jobban zavar, hogy csak egyetlen eldugott kis pékségben lehet friss, puha kenyeret venni, azt is csak kora reggel.

Egyébként mindenhol száraz, morzsálós hulladékot árulnak méregdrágán.

2017. aug. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
szóval már az összes pékségben voltál, mi? Nálunk is jó minőségi pékáruk vannak a település pékségében.
2017. aug. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a legyek zavarnak, akkor ez biztos fájni fog :)


[link]

2017. aug. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még egyszer sem tapasztaltam ilyet, pedig nagyvárosban élek.
2017. aug. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!