Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hol lehet laktozmentes tejszin...

Hol lehet laktozmentes tejszinhab sprayt venni?

Figyelt kérdés

Mar jo 5 eve hogy laktoz erzekeny lettem. Azota rengeteg minden vatozott, sokkal tobb helyen, sokkal nagyobb termek kinalattal lehet laktozmentes termekeket kapni.

Az egyik legnagyobb csalodas sokaig a tejszinhab spray megvonasa volt (mert a tejszinbol macerasabb finom habot csinalni).

Kb 1 eve talatam ra a rizs meg a szoya tejszinhab sprayekre (na meg a paleora), de ezek mind cukormentesek es igazabol olyan semleges izuek.

A minapviszont rakadtam az interneten egy egyszeru laktozmenetes, cukrozott sprayre... 700ft+990 a szallitas...

Kerestem, kutattam a kozeli supermarketekben es bioboltokban de nem is halottak rola, csak a rizs meg a soyarol...

Kozuletek esetleg valki tujda,hogy Budapesten belul hol arulhatnak ilyet?



2018. jún. 2. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dm-ben
2018. jún. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Penny
2018. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Voltam a DMben is, pennyben is, mind 2 helyen megtalálható volt a rizs meg a soya tejszínhab (a dm-ben volt paleo is).

2 napja viszont bementem a csömöri auchanba (épp átutazóban voltam) és meglepetésemre itt kimondottan laktózmentes tejszínből készült spray-t találtam.

Erre az ízre vártam már nagyon régóta :)

2018. jún. 27. 18:28
 4/4 A kérdező kommentje:
ja és mindössze 690Ft, míg a fent említettek 900-1100 Ft között vannak
2018. jún. 27. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!