Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Az élelmiszerboltokban hány...

Az élelmiszerboltokban hány óra környékén szokták leakciózni a közeli lejáratú termékeket?

Figyelt kérdés
Youtube-on néztem egy videót, ahol egy Angliában élő lány napi 1 fontból (kb. 350 ft) próbált ételt szerezni magának, és ott pl. este 7 óra körül 75%-al csökkentik egyes termékek árát. Nálunk lehet tudni, mikor szokták felcímkézni a termékeket? Ti tudtok erről valamit?
2018. jún. 3. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Nevet most hirtelen nem jut eszembe de zárás előtt 1-2 órával szokott ilyen lenni, nagy üzletekben.
2018. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Metionin ***** válasza:
100%
Nálunk a Sparban este 9kor felére csökkentik a pékáruk árát. 10kor zár.
2018. jún. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Én a Tescoban este szoktam vásárolgatni, mert akkor nincs ott annyi visongó lárva, és olyankor mindig találok szuper leárazott sajtokat.
2018. jún. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 4 árúházlánc üzletében kölön asztalon van kitéve ez a fajta árú.

.

Az, hogy Angliában mi dívik, nem összehasonlítási alap a magyar helyzetre.

2018. jún. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, hasznosak!

4-es, egyetértek, ezért is kérdeztem itt meg. Azt tudom, hogy a Sparban szokott lenni sok sárga címkés termék, sokszor többször is átcímkézik, csökkentik az árakat. Szerintem jó ötlet, mert néhány üzletlánc inkább kidobja a lejáratos, de még fogyaszható termékeket ahelyett, hogy olcsóbban eladnák. Így mindenki jól jár, és kevesebb étel megy a kukába.

2018. jún. 3. 16:27
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tescoban változó, hogy mikor teszik ki. Volt, hogy este mentünk és pont akkor tették ki és volt, hogy ez délután történt meg.

Egyszer mi kérdeztük és azt mondták, hogy attól is függ, hogy mikor van bent olyan aki letudja sárgacimkézni a dolgokat.

Lidlben húsok reggel vannak leárazva. A zöldség, gyümölcsök inkább este fele. Aldiban szintén este fele.

De én a Tescot szeretem a legjobban ilyen szempontból!

2018. jún. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
tescoba változo tegnap délután rakták ki előttem ,lidlbe napközben husokat,és tejtermékekett .
2018. jún. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A spárban nálunk is zárás előtt egy órával akcióznak, de nem csak pékárút hanem frissen sült húsokat is.(helyben lehet kapni készre sütött rántott húst vagy sült húsokat). De sárgacímkés termékekből akció váltás előtti nap van a legtöbb.pl ha csütörtökön akcióznak, szerda délután már töredék áron lehet megvenni egy csomó dolgot.
2018. jún. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez nagyon hasznos információ, köszönöm szépen!
2018. jún. 4. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!