Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Valaki összeállít nekem egy...

Valaki összeállít nekem egy gazdaságos bevásárlólistát egy hétre?

Figyelt kérdés
Nemreg koltoztem fel ezt pestre egyetem miatt es nincsen nyilvan vegtelen mennyisegu penzem. Fozni annyira nem akarok, igy akar par bisztros/kifozdes kajat is belerakhattok, de amugy leginkabb szendvicsekre meg ilyen parolt zoldsegekre gondoltam, rantotta felekre gondoltam!

2019. szept. 8. 11:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Így nem lehet, mert fogalmunk sincs, mit szeretsz meg mi az, amit nem eszel meg.
2019. szept. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Nem.

Felnőtt ember vagy, be tudsz egyedül is vásárolni.

2019. szept. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Johet minden, azert nem egy 6 fogasos menurol van szo, hogy a valogatas esete fennalljon :) szeretek kb mindent csak nem tudom mit vasaroljak a kovetkezo napra hogy jol jojjek ki


(Pl kedvelem a sonkat, paradicsom, hagyma, tojas, sajtok, oliva, uborka, paprika, avokado, gyumolcsok, magvak, mogyorokrem, nutella, tejtermekek, tonhal, nasik, tenyleg minden)

2019. szept. 8. 12:04
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
akkor vásárolj azt, amit írtál
2019. szept. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem: hamburger zsemle(a becsomagolt, tobb napig jo), előre csomagolt sonkafélék, sajt, paradicsom, majonéz, tojas, tonhal, burgonya, rizs, virsli melyhütőbe es ugy sokaig jo, tej, búzadara, ebbol finom tejbegrizt keszithetsz gyorsan, ha meg rantott hust szeretsz csinalni, akkor liszt, zsemlemorzsa, tojas ugyebar ezt mar irtam, étolaj, cukor, kávé, tea, gabonapehelyhek es igy tovabb. Nyilvan, a penzedhez igazitva. Sok sikert!
2019. szept. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést.

Nem tudsz egyedül elmenni egy boltba, és megvenni azt, amit kell? Vagy recept kell? Van kismillió recept oldal. Aztán meg azt írod nem akarsz főzni, akkor minek mennél boltba? Szendvicset akarsz, de nem tudod mi kell hozzá? Nem tudod miből lehet egy szendvicset összerakni? Hogy jön ide a kifőzde, ha boltba mennél? Ha kifőzde kell, miért nem azt kérdezed?


Wtf?

2019. szept. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Eldöntöd, hogy miket akarsz enni a héten és összeírod, hogy mi kell hozzá. Utána elmész a boltba és megveszed. Ennyi!
2019. szept. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg anyukádat, ô jobban ismeri az étkezési szokásaidat
2019. szept. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Pedig főzéssel sokat spórolhatsz és egészségesebben is étkeznél, mint mindig hideget, vagy fagyasztott készételeket. Ha egyetemen tudsz tanulni, akkor pár leves, főzelék elkészítése nem vághat földhöz. Veszel pl. 2 csirkecombot, befűszerezed, megsütöd, de grillcsirkét is tudsz egy vacsira, csinálsz mellé egy salátát, sült krumplit, párolt rizst, veszel savanyúságot akár, fejedelmi étel.
2019. szept. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
12%
5-ös válaszoló, ezzel a menüvel az évi +10 kg garantált!
2019. szept. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!