Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Esetleg valaki Budapesten egy...

Esetleg valaki Budapesten egy vajas kenyeret vagy egy kis hideg élelmiszerrel el tudna látni?

Figyelt kérdés
Sajnos a mai napon elmaradt az ételosztás a Népligetben és semmit nem tudtam enni.Nem vagyok hajléktalan (vagyis per pillanat most igen), egy normális 25 éves srác vagyok aki jelenleg rossz életszakaszban van. Gondolom majd fog jönni hogy család? Meg hogy hogy tudok internetezni stb. Családom nincsen, mobilom pedig egy 10.000 Ft-os telefon amin épphogy tudok netezni. Igazából aki elhiszi annak megköszönöm ha segít,mivel tényleg csak valami szendvicsre vagy valami ételre lenne szükségem. Köszönöm.

2020. szept. 2. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Nincs munkahelyed? Miből éltél eddig?
2020. szept. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Az éttermek, pékségek ha zárnak kérdezd meg ott van-e maradék amit kidobnának.

Pl száraz zsömle, tegnapi kenyér, maradék amit holnap már nem lehet eladni.


Vendéglátásban dolgozom, szóval tudom, hogy van ilyesmi nekik. Valaki csak ad...

2020. szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Add meg priviben a tel. számodat.
2020. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Messze vagyok Bptol, de remelem volt aki segitett.
2020. szept. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sikerult szerezni vmit?
2020. szept. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Kamunak tűnik...
jan. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!