Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Magyarországon hol szerezhető...

Fné Anikó kérdése:

Magyarországon hol szerezhető be emberi fogyasztásra alkalmas szentjánoskenyér (karob)?

Figyelt kérdés

Nem a belőle készült karobport, vagy szentjánoskenyérlisztet keresem, mert azok bioboltokban kaphatók, hanem magát a szárított, barna, hüvelyes termést. Talán tud valaki olyan üzletet, ahol ilyen formában beszerezhető...

Állatkereskedésekben állateledelnek kínálják, azonban emberi fogyasztásra - nem tudom miért - csak porként, vagy lisztként árulják.



2021. febr. 5. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szokott lenni a Troya török boltban, kimérve.

Nem mindig, van, hogy kifogy, de fenn vannak a neten, Facebook-on is, rájuk tudsz telefonálni. Illetve Népszínház utca 40, ha jársz arra.

Amúgy szerintem más török, arab, keleti stb. boltokban is esélyes, hogy van, de én itt szoktam csak vásárolni.

Arra készülj, hogy nagyon drága. 10 ezer felett van kilója.

2021. febr. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A Fővám téri nagycsarnokban kaptam egyszer, a jobb oldali soron, ahol a külföldieknek szánt drága cuccok is vannak.
2021. febr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2021. febr. 5. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!