Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Vannak olyan ételek, amiket...

Vannak olyan ételek, amiket ha megeszek 6:30-kor, akkor délután 2-ig elvagyok vele?

Figyelt kérdés
Étkezési zavarom van, és most, hogy elvileg megyünk vissza az iskolába nem tudnék máshogy enni. Egyszerűen rosszul vagyok, ha mások látják, ahogy eszem.

2021. ápr. 6. 08:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Marhahús készítmények. Mondjuk bevágsz egy steaket, vagy egy jó adag tatárbifszteket. Azzal elvagy délutánig.

De mi a baj azzal ha mások látják hogy eszel? Lehet nem is nézik hogy mit csinálsz.

2021. ápr. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mennyire súlyos az evés zavarod, mert én nem hívnám annak, ami nekem van. Én se szeretek mások, főleg idegenek előtt enni, de azért nálam túlzás, hogy egyáltalán ne tenném meg. Müzliszelet, banán, stb ezek pár falatból bekaphatóak. De vannak folyadék állagú "ételek" is, gondolok itt ivójoghurtra, kefir, gyümölcsturmixok(smoothie), fehérjeporból készült shake stb ezeket tényleg csak meginni kell, és egy lightosabb tízórait azért ezek is kitesznek.

Tudom, nem ez volt a kérdés, de azért gondoltam leírom. A főkérdésre válaszolva szerintem szinte bármi jó, amiből bőségesen be tudsz reggelizni. Én mondjuk inkább fehérjében gazdagabb reggelit javasolnék, az általában tovább eltelít, pl tojásos ételeket(főtt tojás előző nap is megfőzhető), de ezt mindenkinek magának kell kitapasztalnia.

2021. ápr. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

inkább próbálj túllépni ezen

más is eszik. nem nassolsz amúgy se, csak eszel, azt meg kell, egy egy szendvics vagy valami nem sok

2021. ápr. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#3! 17 éves vagyok. Majd ha ne adj isten egyszer nekem is étkezési zavarod lesz, akkor megérted. Egyszerűen bűntudatom van, hogy eszem.
2021. ápr. 6. 08:57
 5/15 anonim ***** válasza:
8%
(jobb lenne nem visszamenni,meggondolhatnák ezt addig...vagy valaki elagyabugyálhatná azt, akinek meccsek fontosabbak, mint emberek)
2021. ápr. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, engem a tojásrántotta telít el annyira - mondjuk 3 tojásból -, hogy délutánig nem jut eszembe a kaja.
2021. ápr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%

Kedves Kérdező, neked nem evészavarod van, hanem valamilyen mentális betegséged. Az evészavar az anorexia, bulimia.

Hogy nem tudsz mások előtt enni (de magadban igen) azt pszichológussal kellene rendezned. Volt a családban ilyen, tehát tapasztalatból beszélek. Az ő gondjának is volt "oka" a fejében.

2021. ápr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
8%
Buntudatod van ha masok elott eszel? Persze, mert nem kinalod meg oket :)
2021. ápr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem zabkását egyél de ne azt a bolti xart mert tele e betűs cuccokkal és cukorral ami undorító.Én megveszem a boltban a síma zabpelyhet/nagyszeműt/ és fehérje porral szoktam összekeverni rá a víz és 10 perc múlva már ehető is vagy meg is mikrózhatod.Illetve ha fehérje port nem akarsz fogyasztani akkor tehetsz bele kakaóport,fahéjat almával vagy amit szeretsz és jól vagy lakva délig tuti.Vigyél magaddal mondjuk banánt vagy energia szeletet amit gyorsan meg tudsz enni és nem leszel éhes
2021. ápr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
20%

Vagy kefírt,ivójoghurtot és édesítőszerrel szoktam mindent édesíteni.

#9

2021. ápr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!