Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mely élelmiszerek (növények,...

Mely élelmiszerek (növények, fűszernövények termései) lassítják a vérkeringést?

Figyelt kérdés
Tehát pl. ha csípőset eszek este, akkor mivel tudom ellensúlyozni, hogy el tudjak aludni? Köszönöm azt a leendő "értelmes" hozzászólást, hogy ne egyek este csípőset, de most nem ezt szeretném olvasni a válaszok között. Ez csak egy példa volt.

2022. febr. 20. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Valamit felreértesz sztem...
2022. febr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet félre értelmezem, de nem nyugtató hatású élelmiszert keresel?

A "végkeringés lassítás" nekem furcsán hangzik, valamiért a bénító mérgekre gondoltam először.


Talán a legközismertebb feszültség oldó a citromfű, az abból készült tea.

2022. febr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Mi van, ehhez mi köze van az alvás problémádnak? Miért lenne gyorsabb a keringésed a csípőstől, legfeljebb az emésztésed gyorsul.

Fuss egy kört, vagy tornázz este 20-30 percet, elég fáradt leszel aludni.

2022. febr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2-es! Persze, hogy furcsa, mert sehol se olvastam ilyen szót, holott vérkeringés serkentő létezik. Hát miért ne létezne vérkeringés lassító is. Csípős élelmiszerek is lehetnek feszültségoldók, sőt azok is. Tehát inkább mondjuk altató hatásúakat keresek (ha a vérkeringés lassító megfogalmazás nem szimpatikus).
2022. febr. 21. 11:15
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem serkenti a vérkeringésedet, akármit is higgy.
2022. febr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Levendula, zsálya
2022. febr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!