Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A kész nissin soba cup-ban...

A kész nissin soba cup-ban hány kalória van?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy amit ráírnak azt a kész ételre írják vagy nem😅

2022. dec. 27. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Tekintve, hogy csak vízzel engeded fel, a ráírt értékek nemigen változnak.
2022. dec. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
#1 Az van rajta, hogy 100 grammban mennyi van, de azt sosem írják oda, hogy a kész étel 100 grammjában, vagy víz nélkül annyi. Ha felöntöd 3 deci vízzel, hogy lenne abból a 100 gramm ugyanannyi kalória, mint 100 gramm száraztésztában meg porban? Nem az van ráírva, hogy egy csomagban mennyi van, te észlény!
2022. dec. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

2, Általaban két érték szerepel a csomagoláson, az egyik a 100 g termékre vetített, a másik egy adag termékre vetítve. Az egy adag termék vízzel és víz nélkül is egy adag, mert... nos... tudod, ez egy adag.


De a kedvedért most rákerestem konkrétan, több különböző weboldalon is úgy szerepelnek a tápértékek, hogy 100 g ELKÉSZÍTETT termékben.

Na, vajon mit jelent az elkészített termék?

2022. dec. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
De nem általában kérdezi, hanem egy konkrét termékről, amin NINCSEN rajta, hogy melyikre vonatkozik a kalóriaérték. Hogy lehetsz ennyire sötét?
2022. dec. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

De ahogy írtam, a kedvedért rákerestem konkrétan. A termékre. Konkrétan. Hogy lehetsz ennyire sötét?



De tessék, konkrét példa:


[link]


Idézem: "100 g elkészített termékben"

2022. dec. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!