Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » 5644Ft-ból 4 napra mit vásárol...

5644Ft-ból 4 napra mit vásárolnátok/főznétek egy főre? Péntek délelőtt már kapok fizetést.

Figyelt kérdés

Alap élelmiszerek/fűszerek vannak otthon. (durum tészta, rizs, olaj, vajkrém, pesto, lekvár, vörösbab, hagyma, fagyasztott sültkrumpli)

Pennybe megyek majd vásárolni munka után.

Kíváncsi vagyok ti miket vásárolnátok/főznétek.



2023. febr. 6. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1, hagymás bab


2, durum tészta pestóval fokhagymásan


3, sültkrumli sült hagymakarikákkal


4, vásárolhatsz a pennybe csirkecombot megsütöd és főzől hozzá rizst.

2023. febr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Árstoppos terméket nézz: csirkemell kb 1500 Ft/kg, abból vennék 1 kg-ot meg 1kg sertéscomb, az is 1500 körül van

Vennék kenyeret reggelire, vagy vacsira, az még kb 1000 ft (2 x 500 Ft, nem szeretem a régi kenyeret), vagy vennék pár zsömlét minden nap (napi mondjuk 250 Ft)

A maradékból meg amit épp megkívánok, ennyi hússal meg az otthon lévő cuccokkal simán ki lehet bírni a 4 napot szerintem, de akár még 1 kg akármi is beleférhet a keretbe

2023. febr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Graham szeleteket szoktam venni, az 200 vagy 300 forint csak.
2023. febr. 6. 11:07
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként én a csirkecombot sokkal jobban szeretem, mint a csirkemellet, nem annyira száraz a comb, mint a mell, de mivel lassan a comb drágább, ezért ilyenkor, amikor nagyon spórolni kell, érdemes az olcsóbb felé tendálni
2023. febr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Egy csomó minden van otthon, minek vásárolni? Van pesto, gondolom tészta is, egy napi ebéd kipipálva. Este, reggel egyél hideget, vajkrémes kenyér, pirítós, hajába főtt krumpli stb
2023. febr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk gyerekkoromban, ha nem volt pénzünk hó végén, mindig tarhonyás krumpli volt, de ehhez kell egy kis szalonna is. Nagyon finom, a kedvenc ételem egyébként, a szalonnát összevágod, kb. 5-6 dkg-ot, megpirítod, külön csinálsz vízbe főtt krumplit, összevagdosod, és külön megcsinálod a tarhonyát, és az egészet összekeverd, a szalonna nagyon jó ízt ad neki, de kell hozzá csalamádé. Ezt ettük 3-4 napig. Lehet jó sokat csinálni belőle.
2023. febr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Anno 10 éve, amikor még szegényebb voltam, akkor ezeket ettem.

3-4 kifli vagy zsemle, hozzá 1 db tejföl vagy joghurt, kefir, ha volt még pénzem akkor meg egy kis parizer hozzá. Plusz,,, igyál sok vizet, mert ez elnyomja az éhség érzetett.

Egész napra elvoltam vele. A kertben meg megtermett minden zöldség és gyümölcs.

2023. febr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lencsefőzeléket virslivel.
2023. márc. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!