Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A Klasszikus cukros Piroska...

A Klasszikus cukros Piroska szörpök milyen minőséget képviselnek? Láttam, hogy a Metróban alig 1200 forint, de a minőségük felveszi a versenyt a kézműves szörpökkel? Vagy az olcsó ár a minőségben jelenik meg?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 13. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Nem igazán egy kategória.


Vegyük pl a Piroska bodza szörpöt. Az van ráírva 50% gyümölcstartalom. Közben 50%-nak megfelelő sűrítményből visszahígított almalé van benne, meg bodza kivonat. (Meg 3 sornyi töltő/sűrítő/tartósító szer és cukor)


Egy kézműves szörp 90-95% gyümölcstartalmú (nem sűrítményból, hanem valódi), és van amiben nincs is hozzáadott cukor.

2023. ápr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem csak a szupermarketes édesítőszeres Piroska felejtős?
2023. ápr. 13. 14:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszi fel a versenyt..A házilag készített szörpökhöz képest sehol sincs.
2023. ápr. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem egy rosz minősègű szörp a Piroska! Van benne egy retró faktor.

Èn ittam sokkal drágább kategóriás fèm dobozos nyugati szörpöket ,semmivel nem volt rosszabb!

jan. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!