Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hogyan értelmezzem a McDonald'...

Hogyan értelmezzem a McDonald's új receptjét?

Figyelt kérdés

"Több hamburgerén is változtat a McDonald's, hogy növeljék a cég bevételeit. A zsemle omlósabb lesz, a sajt omlósabb, a hagymát egyenesen a grillről rakják majd a húspogácsákhoz, valamint a Big Macben használt szószból is több lesz – írta a CNN."


[link]


Ezt ti hogyan értelmezitek? Nekem az jön le belőle, hogy már annyi anyag sem lesz a zsemlében, mint amennyi eddig volt, különben hogy máshogy lenne omlósabb? A sajtot nem is értem, hogy lehet azt omlósabbá tenni, hiszen ömlesztett sajtot használnak. Milyen értelemben lesz az omlósabb?



2023. ápr. 17. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
kellett valami jó szöveg
2023. ápr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Pontosan ugyanolyan marad, mint amilyen most is, csak drágább lesz, mivel "jobb" lett
2023. ápr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 L.. István ***** válasza:
100%
"hogy növeljék a cég bevételeit" Ez a lényeg, a többi duma.
2023. ápr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Ez kb. olyan mint amikor az amúgy nagyon szép bankártyámat lecserélték egy sima nulla egyszínű kártyára, mert a grafikust is sajnálták már kifizetni.

Erről egy A4-es oldalon jött a pr. hogy az új leusztult design és átlátható, minimalista, korszellem és most milyen kvára jó. Agyam eldobtam a süket dumától.


Mc pedig több műanyag az ételben, lefegővel felfújt lyukacsos fos zsömle, hogy ne kelljen ukrán csávázottal kevert alapanyagból annyit beletenni, mert betiltja az ÁNTSZ (vagy ilyesmi) hús előregyártott, több szójával és 3D nyomtatott zsírralpótlóval GMO-s kivitelben. Kb annyi, hogy a sz@rt most felhájpolják szövegben. Valóságban mégnagyobb fos a jutalom

2023. ápr. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Megideologizálják. Semmi más nem számít, csak az az egy mondat: "növeljék a cég árbevételét" hasznát.
2023. ápr. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 NTBS ***** válasza:
70%
Áremelés.
2023. ápr. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Minőségromlás fancy-n elővezetve.
2023. ápr. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
A hagyma biztosan jobb lesz, eddig szárított, vízben áztatott hagymakocka volt benne. A sajt egy másik cikk szerint nyúlósabb lesz, ezt nem tudom, hogy jó-e vagy rossz,ha nem ömlesztett sajt lesz benne, akkor jó. A zsemle most is túl puha, semmi anyag nincs benne, nem is értem, hogy tudják még omlósabbra csinálni.
2023. ápr. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Nekem az jön le belőle, hogy már annyi anyag sem lesz a zsemlében, mint amennyi eddig volt, különben hogy máshogy lenne omlósabb? A sajtot nem is értem, hogy lehet azt omlósabbá tenni, hiszen ömlesztett sajtot használnak. Milyen értelemben lesz az omlósabb?"

Biztos bénán fordították. :)

2023. ápr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!