Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ebédre székely káposzta,...

Ebédre székely káposzta, lehet nem kellett volna?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Ebédre ettem ma egy nagy tál nagyi féle székely káposztát, és amilyen az én formám, most szóltak, hogy be kéne ugranom dolgozni egy rendezvény du-tól estig, mert valaki lebetegedett (hostess munka).


Nem sűrűn eszem ilyet, de azt tudom róla, hogy annyira nem kedves a pocaknak. Lehet emiatt kellemetlenségem ma? Mit javasoltok, hogy tudnám megelőzni?


Nóri



2023. máj. 8. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Vegyél munkába menet Espumisant, nem fogsz puffadni, görcsölni, pukizni.

Ha a Mami kimosta a káposztát, akkor hasmenésed sem lesz. Esetleg megpróbálkozhatsz egy otthoni nagy vécézéssel, még indulás előtt.

2023. máj. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen, Espumisant én is gondoltam, esetleg Degasin.


Megkérdeztem tőle, azt mondta nem mosta ki a káposztát. Akkor valószínű a hasmenés?


Olyan 3 körül kell induljak, meg fogok vele próbálkozni de nem hiszem hogy fog sikerülni.

2023. máj. 8. 14:07
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát érdekes lenne ha ez miatt mondanád le a melót.Szerintem nem lesz tőle semmi bajod.
2023. máj. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne tőle bármi bajod? Hacsak nem kapsz eleve hasmenést a káposztától, nem lesz gáz.
2023. máj. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Maga a káposzta miatt, úgy tudom bajos étel.
2023. máj. 8. 16:10
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy eddig hogy reagáltál a káposztára, aminek az erjesztett leve csak fokozni szokta az arra hajlamosak tüneteit.

Leginkább a rosttartalma miatt puffaszt, annak minden kellemetlen velejárójával, de erre vannak a fenti gyógyszerek.

2023. máj. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ritkán eszem csak kaposztát, nem igazán emlékszem eddig mi volt korábban.
2023. máj. 8. 16:20
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#7

Hát, ha valami jelentős dolog történt volna, akkor arra tuti, hogy emlékeznél!:)

De azóta mióta ebédeltél- - nagyjából 3 órája - már jelentkezett volna minden, úgy hogy nyugodj meg!

2023. máj. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8 Nagyon aranyos vagy!


Ami azt illeti, kis diszkomfort érzés azért van a pocakomban.

2023. máj. 8. 16:27
 10/11 anonim ***** válasza:
30%
Olyan opció nincs, hogy nemet mondasz, és nem mész be? Én ilyen hirtelen behívásra ugrásra már évek óta nem vagyok hajlandó.
2023. máj. 9. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!