Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A Kinder meglepetésban találha...

A Kinder meglepetésban található játékok miért lettek ennyire leegyszerűsítve?

Figyelt kérdés

Egészen pici koromban (3-4 évesen) rengeteg Kinder tojást kaptam, két kisvödör is tele volt a belőlük szerzett játékokkal és emlékszem mennyire élveztem összerakni őket. Néztem a kis papírt, ügyeskedtem, volt hogy többször is szét kellett szedjem mert valami félre csúszott, illetve voltak olyan darabok is amik tényleg egészen technikásak voltak az összerakás szempontjából, pl. mikor egy picike kis gumit kellett valamire ráügyeskedni. Volt benne valami kihívás szerűség egy annyi idős gyerek számára és mindig tök büszke voltam magamra, ha sikerült összerakni egy bonyolultabb darabot.

Minap rokonom gyerekeinek vettem pár Kindert és mivel azóta (kb.20 éve) abszolút nem találkoztam Kinder tojással olyan szinten, hogy tudjam mi is van benne manapság, kicsit meglepődtem, mikor mindegyikben egy 2-3 darabos, bolond biztos(csak egyféleképpen lehet összerakni) faék egyszerűségű játék volt.



2023. máj. 26. 21:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Mert pénzbe kerül normális játékokat bele tenni. Mostanság már nem a minőség hanem a mennyiség számít és ez sajnos minden téren jelen van legyen szó ruháról, játékról, járművekről, házról akármiről
2023. máj. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
egyébként régen is voltak egyszerűbb szériák, 1990-es születésű vagyok és elég sok kindertojást kaptam, voltak egybefigura szériák bőven, törpés, vizilovas, oroszlános, de a fém katonák és a fa járművek is egy darab valami volt
2023. máj. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
A buta emberek tenyésztése a cél - ehhez igazodik a játékipar is!
2023. máj. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Én is 90es vagyok. Igen voltam egybe játékok, de az más volt. Az volt a fő játék amit gyűjtöttünk hogy meglegyen az összes. Mellette volt ugyan úgy összerakós is. Mi mindig zörgettük vagy méregettük hogy fő játék legyen. Csomó sorozat a mai napig megvan egyben.

Én a kisfiamnak nem is veszek már kindert. A csokit ritkán eszi meg a játék meg gagyi.

2023. máj. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10%
A mai gyerekek túl buták a régi kinder játékok összerakásához. Le kellett egyszerűsíteni az értelmi szintjükre.
2023. máj. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15%
Tudjuk, régen minden jobb volt. K#rva unalmas mese már.
2023. máj. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%
A régi Kinder ajándékok eszméletlen jók voltak, a mostaniak instant szemét kategóriába esnek. Se ötlet nincs benne, se a kivitelezés nem normális.
2023. máj. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Azért, mert minek strapálják magukat, ha az egyszerűbből is ugyanúgy megvan a hasznuk?...
2023. máj. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%
Emlékeim szerint régen sem volt komplikálva.
2023. máj. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

"Emlékeim szerint régen sem volt komplikálva."

Ez azért lehet, mert (jóval) fiatalabb vagy, mint a kérdező.

2023. máj. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!