Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tényleg igaz,hogy ezeket az...

Tényleg igaz,hogy ezeket az instant nescafe kávéporokat hidegen is el lehet keverni,feloldódnak?

Figyelt kérdés

Olvastam valahol egyszer,hogy lehet

Nem akarok elpazarolni egyet tesztnek, ugyhogy inkább megkérdezném valaki kiprobálta e már csak úgy hideg vizzel, forró helyett? Iható így is?



2023. júl. 4. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki. Max ha szarul keveredik bevágod a mikróba és forró lesz
2023. júl. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már próbáltam, de nem nagyon lehet csomómentesre keverni, talán ha órákig szenvedsz vele .
2023. júl. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Jezusom...

Van a Nescafe frappe/jegeskave, az oldodik hideg vizben is es kek csomagolasa van.

A többi meg forroban sem oldodik szerintem normalisan.

2023. júl. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mienkamennyekorszaga ***** válasza:
32%
hat erre ne is pazarolj el egyet tenyleg
2023. júl. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktam is rendszeresen nyáron. Legfeljebb nem fél, hanem mondjuk 3 perc alatt oldódik fel.
2023. júl. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Itt nem arrol van szo, hogy csomos lesz-e, hanem azert, mert fozes nem kell, forroviz meg igen.
2023. júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha elöször kevés vízben kikevered, utána öntöd fel a szükséges mennyiségre, akkor minden gond nélkül lehetséges. Ha mindjárt sok vizet teszel hozzá, akkor nem valószínü
2023. júl. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!